Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonda nasıl durur ?

ısmaıl bu jantın olcusunden buldun mu? yoktu sanırım bunun 112 olcusu bence guzel durur rnek olarak oncelıgın bu olsun veya sarıda hos durur gıbıme gelıyor aracın senın basıktı en son oyle ıse yarın gıt al:)

mukemmel duruyor bu gun cehennem siyagı leonda gördüm inceleme fırsatımda oldu ama onunkiler orjinal 4 milyar fakat mukemmel duruyor kaçırma derim.

knk muhteşem durur desem :D ama sarı felan alma yakışmaz

ısmaıl bu jantın olcusunden buldun mu? yoktu sanırım bunun 112 olcusu bence guzel durur rnek olarak oncelıgın bu olsun veya sarıda hos durur gıbıme gelıyor aracın senın basıktı en son oyle ıse yarın gıt al:)
aynen ömercan hala basık sıkılmaya başladım bişikler yapmaya çalışıyorum yavaş yavaş oluyomuş takanlar varmış linklerini atmışlar ama onlar orjinel galiba istanbulda hiç araştırmadım bursadan arkadaşa söledim nasıl olur die bi sordum oda var dedi bu hafta sonu gidicem zaten hem bakmış olurum önceliğim bu renk knka ama olmassa sarı alıp deniycem knka sonra boyattırrım die düşünmekteym :D:D:D

Geri
Üst Alt