Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonda nasıl durur ?

Siyah alma kanka , ne model olursa olsun farketmez boğuyo bence, en fazla fümeye git , Varsa beyaz derim ben

Siyah alma kanka , ne model olursa olsun farketmez boğuyo bence, en fazla fümeye git , Varsa beyaz derim ben
kanka önce bu jantdan bulayımda sarı kesin varmışda bu renk varmı bilemyorum varsa :D bu renk deniycem sedefli gibi sanki biraz ama yoksada sarıyı alır kafama göre boyatırım :D:D:D

geçen hafta denedim advanın bu modelini gayet hoş duruyo önümüzde ki ay taktırıcam ins sarı beyazda farklı durabilir bence ya da beyaz boyatıp advan yazısı siyah hoş olur:)

Zafer Abinin arabasında var orjinali. Güzel duruyor gerçekten.

bakalım bende nasipse bu hafta sonu takıcam alıcam artık hayırlısı :D ama takılı olarak fotolar varsa görmüş olurum ii olur

gümüş renklisi güzel durabilir :) orjinalde 6000TL olması lazım :D

Geri
Üst Alt