Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonda nasıl durur ?

beyaz araca bu renk jant kombinasyonu mükemmel oluyor..
jantın modeli de 10 üstüne 7-8 alır...fiyat da uygunsa alın derim..

jant şekil olarak güzel eme renk konusu bana göre değil

aracıma takmayı düşünüyorum bu jantşnlrn 18 replica sını ve 40 yanaklarla nasıl durur.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler​
advan_rs_gun1.gif

advan racing jantlarına baktım ben de fakat sonra vazgeçtim şimdikini aldım. Advan da güzel durur ama. Ben şimdiki jantımı takozla koyup uzaktan bakınca seçebildim ancak. Bence sen de bunu al takozla koyup bi uzaktan bak. Eminim güzel olacaktır. Ben PDW almasaydım advan alacaktım.

bu jantı alırsan nokta olur bence kardeşim...zafer abinin (ay cupra) forumda resimleri vardı..onun aracında orjinali var ve mükemmel

bu jantı alırsan nokta olur bence kardeşim...zafer abinin (ay cupra) forumda resimleri vardı..onun aracında orjinali var ve mükemmel
sağol abi uzun zamndır onumu taksam bunu taksam hep ikilemler arasında kaldım bi türlü tam anlamıyla içime sinen bi jant olmadı bu jantda bile acaba nasıl durr die sorular vardı kafamda sağolsun herkez güzel yorumlar yaptı sonnda içim rahat :D

Geri
Üst Alt