Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'da Hız uyarısı ayarları?

Patron ilgili kısmı yollarsan süper olur. ilgine teşekkür ederim.
:)

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:05 ----------

Akın ilgili menüye geliyorum ama hız ayarlanmıyor, hangi düğmelerden artırılıp azaltıldığını bulamadım gitti. Bu arada makyajlı kasa benim leon acaba farklı olabilirmi ayarlanması?

faruk abi trafiğe kapalı alan desek..hem gençlerede kötü örnek olmamış oluruz..

(not: evde denemeyiniz)

yemezler baba, 1,6 ile trafiğe çok alan kapatman lazım gönderdim afiyet şeker olsun :D:D:D

Yiğit, sana öyle teker teker göndermeye kalkınca fazla kuyruk oluyor, sana artık kamyonet tarzı bişey ayarlıycam yoksa devlet postadan iflaz edecek :eek:

Her arabada warmı bu. Benim arabada 180 e kadar bastık en son zorlamadım uyarı filan çıkmıyor:)

Ben kullanma klavuzuna baktım ve hiçbirşey anlamadım ya...

araç "0"dayken dururken tuşları biraz kurcalayın derim..

Patron ilgili kısmı burada paylaşman yada göndermen mümkün mü_?

şuanda yemekteyim 1 saate kadar ilgili kısmı sana yollucam ben baktım ama anlamadım malesef o yüzden yardımcı olamadım. Çünkü bendede aynı sıkıntı vardı ne kadar baktıysam çözemedim kullanma klavuzundan. Akünün kutup başlarını söküp taktığında bir daha uyarı vermiyor bende öyle oldu ;)

Eğer yollayabilirsen ben ayarını bulabilirsem burdan muhakkak paylaşırım... ilgin için saoll

Geri
Üst Alt