Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon'da Hız uyarısı ayarları?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında mhmt_yldz tarafından paylaşıldı.

1. mhmt_yldz

mhmt_yldz SCW Üyesi

27
    0
    1
    Arkadaşlar benim leon'da 110 km/h hıza ulaşınca araç uyarı veriyor, onun ayarını 100 yapmak istedim. Resetlendi ve bir türlüde değiştiremedim. Bende kullanım kılavuzuda olmadığından nasıl ayarlandığına bakamıyorum. Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    makyajsız kasaysa silecek kolundan uyarının menüsüne geldikten sonra kolun altındaki tuştan olsa gerek ordan araç dururken ya da uzun basarak düzelmesi lazım..

3. mhmt_yldz

mhmt_yldz SCW Üyesi

27
    0
    1
    makyajlı kasa benimkisi, baya uğraştım olmadı...

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Valla ben deli oldum bu ayara... Kullanma klavuzunda yazıyor biraz karışık bu :S Ben akünün kutup başını söküp taktım tüm uyarılar silindi ve birdaha uyarıda vermedi çok şükür :D

5. mhmt_yldz

mhmt_yldz SCW Üyesi

27
    0
    1
    hocam ilgili kısmı yollaman mümkünmü? delirtti beni, bulamadım bir türlü ayarını_?

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    tamam yarın ben bu konuyla ilgili kısmı sana aktarırım ;)

7. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    öncelikle ilgili menüye gel, hangi hızda uyarı vermesini istiyosan o hıza ulaş ve silecek kolundaki düğmeye 2-3 sn. basılı tut ve ayar yapılmış olur..bende sinir oluyorum zırt-pırt ötmesin diye 195km/h'a ayarladım pek ötmüyo artık :)

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Akın ağzınla yakalandın, eğer ayarı böyle yaptıysan radar cezasını yollattırıyorum adresine abicim :D:D:D

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    mutlaka iptal etme yolu vardır bi hızı hafızaya almadan..

200'e kadar bişi demiyo polis abim.. :D :D

10. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    faruk abi trafiğe kapalı alan desek..hem gençlerede kötü örnek olmamış oluruz..

(not: evde denemeyiniz)

Sayfayı Paylaş