Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonculara ucuz double din

aynen bizim ibizalar cins bişi....şimdi 75 euronn altına bakmıolarsa radar cihazını çok rahat bi şekilde getirtebiliriz yani

Radar tesbitten uzak duuur :) Ben korkumdan doğru düzgün kullanamıyorum bile :) Komser tanıdığım "sen radarı farkediyorum diye seviniyorsun ama bizim cihazlar da seni görüyor ona göre" dediğinden beri torpidomdan çıkmıyor :) Çakışan frekanslar meselesinden dolayı görüyormuş. Cihazım Cobra RDS-7100.. Satmayı bile düşündüm ama sahibinden de satmaya çalışan bir şahıs yakalanmış diye duydum :rolleyes:

Radar tesbitten uzak duuur :) Ben korkumdan doğru düzgün kullanamıyorum bile :) Komser tanıdığım "sen radarı farkediyorum diye seviniyorsun ama bizim cihazlar da seni görüyor ona göre" dediğinden beri torpidomdan çıkmıyor :) Çakışan frekanslar meselesinden dolayı görüyormuş. Cihazım Cobra RDS-7100.. Satmayı bile düşündüm ama sahibinden de satmaya çalışan bir şahıs yakalanmış diye duydum :rolleyes:

hadi ya :S yurt dışında serbest bişi ama :S

hadi ya :S yurt dışında serbest bişi ama :S

Ben sana ne diim bak :D

New York'da McDonald's da çalışırken müdavimimiz vardı, her akşamüstü saat 16:00'da gelir, iki büyük boy buzlu çay alırdı, adam tahmini 50 yaşında ve iki büklüm yürüyordu, kambur gibiydi yani... Bu adamın 2004 Mustang GT' si vardı, ön camında da Cobra RDS-7100 :D Sordum, yasal mı diye bana gülerek "Sure!" demişti :D Sonra da ben almıştım... :) Orada yasalmış iki eyalet dışında...

bence paranıza yazık olur. ben kullandım. beşpara etmez. ota **** ötüyor. heryer baz istasyonu. özellikle bazların yaydığı ku bandı sinyalleri adamı deli ediyor. bomboş yolda yürüyemiyorsunuz. ayrıca sabit radarlara karşı hiçbir etkisi yok. en iyisi kurallar çerçevesinde gitmek. ben sahibindende sattım bir sorun olmadı. ayrıca almak isteyene sorunsuz tedarik ederim.

bence paranıza yazık olur. ben kullandım. beşpara etmez. ota boka ötüyor. heryer baz istasyonu. özellikle bazların yaydığı ku bandı sinyalleri adamı deli ediyor. bomboş yolda yürüyemiyorsunuz. ayrıca sabit radarlara karşı hiçbir etkisi yok. en iyisi kurallar çerçevesinde gitmek. ben sahibindende sattım bir sorun olmadı. ayrıca almak isteyene sorunsuz tedarik ederim.

Fiyat olarak kaça verdiniz? Uyarı konusunda haklısınız ama bende hep X band hata verdi... Yani herşeye öttü. Ama K/KA bandda hiç hata görmedim...

Ben sana ne diim bak :D

New York'da McDonald's da çalışırken müdavimimiz vardı, her akşamüstü saat 16:00'da gelir, iki büyük boy buzlu çay alırdı, adam tahmini 50 yaşında ve iki büklüm yürüyordu, kambur gibiydi yani... Bu adamın 2004 Mustang GT' si vardı, ön camında da Cobra RDS-7100 :D Sordum, yasal mı diye bana gülerek "Sure!" demişti :D Sonra da ben almıştım... :) Orada yasalmış iki eyalet dışında...

ordaki adamlar aşmış artık =)

öncelikle satılan cihazda navigasyon uygulaması mevcut fakat harita yüklü değil...

100 doların üzerinde türkiyeye ne getirirseniz getirin hepsi gümrükte vergiye takılır. yani %18 vergi ödersiniz.

bu iş için de en güzel yol ptt kargo ile Maltepe Mahallesi Merkezefendi Davutpaşa yolu Caddesi No:1 TOPKAPI adresinde bulunan PTT AVPIM şubesine koliyi göndertmeniz. ücretini de ödeyip oradan alırsınız ürünü . %18 vergiyi de oraya ödersiniz... eğer ürün faturayla gelirse fatura üzerinde yazan rakamın %18i.

Geri
Üst Alt