Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leoncular lütfen yardım

Ayni ses bende de oluyor 90km den sonra basliyor..

soğuk havalarda bendede geliyor o ses bende anlam veremedim tıkırtı gbi ama şiddetli bir ses değil

Sciroccodan da geliyormus..demek VW ait bir sorun..grubun genelinde var...911'li biri ciksa bende de var dese ne gulerim:)

ses nası bişi bilmiyorum benden gelmiyo umarım hiç de gelmez ama sizi çok rahatsız ediyosa en doğru yol..servis..

87 k da araç az kaldı bendende gelirmi paranoya yaptım sizin yüzünüzden :)

Kaan abi abinin arabası 45K'de Tarık abi.. :)

ses nası bişi bilmiyorum benden gelmiyo umarım hiç de gelmez ama sizi çok rahatsız ediyosa en doğru yol..servis..

Kaan abi abinin arabası 45K'de Tarık abi.. :)

:) püfff... eeee demekki günde 8 saat aynı projeyi 3 kez üst üste çizmicekmişsin... yoksa triger kayışı kopar işte böyle... teşekkür ederim uyarın için :)

Hoca 45 binde araba bide şey dediler nekadar doğru bilemem arabayı sabah ayazında soğukken daha yeni çalıştırmıştım ve hareket halinde iken kilometre sıfırlama düğmesine bastım acaba ondanmı ses ondan sonra gelmeye başladı
ama çalışmayan gösterge yok hepsi sapasağlam

nasıl yani eğer normalde olmaması gereken bi ses varsa mutlaka düzeltilmesi gerekmez mi?
seat mühendisleri ne iş yapar ?:mad::confused:

O soruya VW mühendislerinin cevabı hazır.
DSG'den gelen saçmasapan tangırtılara verdikleri cevap gibi. "O sesler normal".
Başka bir konu altında eleştirilen Renault'dan bir örnek vereyim.
2000 senesinde babamın bir arkadaşı 0km Clio RS almıştı. Kendisi tam bir araba manyağıdır. İnatla arabanın şanzımanından ses geldiğini söylüyodu. Renault servisinden hiçkimse bu sesi duyamamış. Ve bunun üzerine Renault, Fransa'dan mühendis yolladı soruna çözüm bulması için. Özel aletlerle dinlemiş şanzımanı ve sesi duymuş. Ardından sıfır şanzıman takılmıştı araca.

Bide olayın cinsliği şurda hız göstergesi 50km yi geçince ses gelmeye başlıyor ne kadar yukarı çıkarsan ses okadar artıyor.

Geri
Üst Alt