Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'a Yay İçin Yardım

ilker,özen ticarete gidip vogtland al keyfine bak.banada ısrarla vogtland verdi,h&r,eibach vs. de vardı,3,5 eibach almaya gitmiştim
5 almayacaktım kesinlikle,h&R ın yumusak oldugunu hıc duymadım.ben memnunum a3 te.görüpte beğenmeyen olmadı.yay işi şöyle bi iştir,3.5 eibach takarsın gözün alışır ve yüksek gelir, yarın bi gün 5 likle değiştirirsin kesinlikle.vogtland ayarında düşürüyor önler 5 cm arkalar 3 cm.dengeli bi sekilde dusuyor önler 5 lik diye ön assagıda arka yukarıda değil.

İlker bendeki seat sport zaten onlarda eiback ve inan hissedeilmicek kadar bi sertlik oldu ama yuksek hizlardaki dalgalanmalar kayboldu ve HR araci daha cok dusuruyor bu gercek tabi dezavantajida HR daha sert ama eibach daha konforlu

konforla birlikte güzel yol tutuş için 3.5cm Eibach..mümkünse aynı yay olsa da psikolojik fark..Seat Sport..

eibach 5 cm sportline al baska bisi demiorum goruntu super yol tutus konfor da yerinde stock kadar olmasada cok sert degil yanliz 16 jantla cok duser aracin 18 jant sonra 5 lik derim ben . 3.5 bende taktim fakat 5 lige gectim sonra

5 likte konfor kaybi yok diyen arkadaslar arkaya oturan insanlara sorsaniza ayni soruyu :) tek veya 2 kiside cok farkedilmiyor.virajda araba yatmadigi icin icerdekileri savuruyor esim bile rahatsiz olmustu ama artik alisti :) ama hiz yapiyorsaniz 5 lik alin hic hissettirmiyor yada bana oyle geliyor son olarak sunuda soyliyim hizla viraja girdiniz donerken bi tumsek varsa isiniz sansa kalir yasadim cunku araba zipladigi an yolu birakiyor

Şu an için mümkün değil ama ileride denk gelirse 17" Agra düşünüyorum. 18" alacağımı sanmıyorum.

Geri
Üst Alt