Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'a Vancouver 18 ?

Murat bence bbs ch cok daha guzel durur :)

1000666dk8.jpg

bence başarılı jantlar güzel durur gibi geldi bi photoshopla bakmak lazım :)

Kardeşim 18 inch ne takarsan tak , 3.5 la tatmin etmeyecek emin olabilirsin. Araba 1,5cm falan yükseliyo jantların çapından dolayı , ... 1 haftadır düşüne düşüne bi hal oldum 5 e geçsem mi geçmesem mi :D , yarın bizim arkadaşın arabayı denycem o zaman karar vercem... :)

Kardeşim 18 inch ne takarsan tak , 3.5 la tatmin etmeyecek emin olabilirsin. Araba 1,5cm falan yükseliyo jantların çapından dolayı , ... 1 haftadır düşüne düşüne bi hal oldum 5 e geçsem mi geçmesem mi :D , yarın bizim arkadaşın arabayı denycem o zaman karar vercem... :)

Doğukan bence al coili bas yere allah ne verdiyse :p ben 18'den sonra 5 yada coil düşünüyodum fakat 3lüğü takınca en ufak bi dikkatsizlikte cıjjjt die bi ses duymak beni düşündürmeye başladı :)

bence başarılı jantlar güzel durur gibi geldi bi photoshopla bakmak lazım :)

eve gittiğimde photoshopla bakmayı düşünüyorum serhat abi :)

Güzel jant yakışır.

;)

bi çok leonda bbs ch ve bbs seat jantı mevcut. ama vancouver jantı yok yada ben hiç görmedim.. ben çok farklı bi hava katar ve yakışır

bi çok leonda bbs ch ve bbs seat jantı mevcut. ama vancouver jantı yok yada ben hiç görmedim.. ben çok farklı bi hava katar ve yakışır

geçenlerde sahil yolunda ve pendikte almanya plakalı bir Golf gördüm.. Ve jantlar çok dikkatimi çekti.. Leon'a yakışır mı acaba diye düşündüm.. Eve gidiyim ufak bi photoshop çalışması yaparım.. :)

Geri
Üst Alt