Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'a Vancouver 18 ?

paylaşırsan sevinirim bakalım nasıl olucak:eek:key:

Bence guzel durur bu jantlar.Bbs seat sport dedıgın jantlara bos yere para verme sonucta katalog jantı orjınal b bbs kadar al benısı yok benım gozumde,bu jantlar en azından farklı kılar kı kendın begenmıssın zaten.Yalnız yay sart yaysız araba cok kotu duruyor

Doğukan bence al coili bas yere allah ne verdiyse :p ben 18'den sonra 5 yada coil düşünüyodum fakat 3lüğü takınca en ufak bi dikkatsizlikte cıjjjt die bi ses duymak beni düşündürmeye başladı :)

eve gittiğimde photoshopla bakmayı düşünüyorum serhat abi :)

;)

bizle de paylaş bizde görelim....:eek:key:

Doğukan bence al coili bas yere allah ne verdiyse :p ben 18'den sonra 5 yada coil düşünüyodum fakat 3lüğü takınca en ufak bi dikkatsizlikte cıjjjt die bi ses duymak beni düşündürmeye başladı :)

eve gittiğimde photoshopla bakmayı düşünüyorum serhat abi :)

;)

coil koydugunda yayda yasadıgın sıkıntıları yasamazsın:)

Eve geç geldim ve yarın saat 7'de yalovaya gidiceğim için photoshop uygulamasını yarına ertelemek zorunda kaldım.. Yarın bir aksilik çıkmazsa forumda da paylaşırım :)

merhaba eger BBS 18 JANTLARINI DÜSÜBÜRSEN GEL USTUNDE GÖSTERIMINI SAGLARIM SANA ELİMDE WAR.

Geri
Üst Alt