Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'a uygun Coilover

hayırlı satışlar..
daha önce konusu geçmişti...makyajlıların amortisör çapı 55 mm diye..

Sanirim makyajli kasaya uymuyor.. Eger ki amortisor capi 51 ise uyar ama makyajsiz olup da 55 mm amortisor capi olan arac da war ( gerci garip bir arac 1.4tsi sportup evet saka degil tsi sportup esy nickli erhan arkadasimizin araci)
Altea leon ayni amortisor olmayabilir siniflari ve yukleme kapasiteleri farkli cunku yine de bir danismak lazim

2010 sonrası 55mm'dır fakat aklınızda bulusun bu coıloverları alıp guzel bır tornacı bulup bılezık yaptırabılırsınız onlere sadece ustune gecıcek sekılde benımkılerde mevcuttu suanda barıs abıde o gayet bılezıklı sekılde kullanıyor aklınızda bulunsun bıraz kırlettım kusuruma bakma hayırlı satıslar volkan:)

Estafrllah omerim ben bilmiyordum bilezik isini fikir vermis oldun herkese

hayırlı satışlar volkan benim araca uyarmı 2009 makyajsız style paket

2007 model Leon'a uymuştur. Amortisör çapı 50-51mm'dir.
2008 model SportUp araca uymadı (aracın amortisör çapı 55mm olduğu için).

Aracınızın amortisör çapını araştırın,eğer uygunsa,bence bu fiyata kaçırılmaz fırsattır.

Ben şu bilgiyi vereyim belki müşterin çoğalır Volkanım,hayırlı satışlar şimdiden =)

Benim Koni coiloverlarım normalde 50mm lik fakat bizim tsi larında 55mm.Bizde takarken sorun yaşadık büyük geldi amartisör yuvaları.Sağolsun takan ustalar daha önceden tecrübeli olduklarından ölçüleri alınıp,tornacıda amortisör yuvanın içine bir bilezik şeklinde yüksük yapıldı ve halloldu.(Maliyet geçmiş gün ama aşagı yukarı 100-120 arasında olması lazım)Gayette sağlıklı hiç bir sorunda yaşamadım.
Ek bir maliyetle bu işlemi 55mm lik yuvalardada sorunsuz kullanılabilir. (1.6,tsi,tfsi,tdi,cupra vs.)

Yukarda Ömer anlatmış yorumları okumamıştım.:)

hayırlı satışlar yavru..
air ride yap rahatla artık.. :D :D

timurcum çok teşekkürler...
senin aracı gördükçe coilover isteğim daha da artıyor, hatta bu satmak istediğim coillere bir kaç işlem yaptırıp düşürteyim mi diye düşünmüyor değilim ama cidden uğraşacak vaktim hiç olmuyor..
öğrenci zamanlarımızda olsak çoktan basmıştım arabayı yere =)

Geri
Üst Alt