Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'a uygun Coilover

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar arkadaşlar;
RACELAND marka coiloverlarımı satıyorum.
750 TL düşünüyorum. Sadece 30 km yol gidildi üzerinde.
Ürünün fotoğrafı birebir budur;
attachment.php

Satma nedenimi de açık açık yazayım;
Bir çoğunuzun bildiği üzere geçtiğimiz Pazar aracıma coilover taktırdım ancak istediğim düşüşü sağlayamadım. Amacım lastiği hafiften çamurluğun içine sokabilmekti ancak çamurluklar tam lastiğin hizzasında kaldı,istediğim şeyi sağlamadı.
Konfor olarak da Koni Amortisör + -5cm eibach ikilisinden daha az bir konfora sahip olduğu için bu coiloverları Pazartesi sabah çıkartıp, Koni amortisör ve eibachlarımı geri taktırdım.
Bu coiloverlar kimler için idealdir;
*Orjinal amortisörüne -5cm sportline eibach takmak isteyenler (konforu birebir bunla aynı)
*Orjinal amortisörünün yaylarını kestirmek isteyenler (çok riskli bir uygulamadır,böyle yapacağınıza en azından yere iyi tutunan bir coilover almanız daha mantıklıdır)
*Eibach -5 cm alıp düşüşü yeterli değil diyip eibachlar üzerinde presleme / kesme vb. yapacak arkadaşlar

için bu coilover kiti uygundur.
2007 model Leon'a uymuştur. Amortisör çapı 50-51mm'dir.
2008 model SportUp araca uymadı (aracın amortisör çapı 55mm olduğu için).

Aracınızın amortisör çapını araştırın,eğer uygunsa,bence bu fiyata kaçırılmaz fırsattır.

acil bi gömü bulmam lazım :D

zigor senin amortisör çapına uymayabilir.makyajlı kasasın sen.kurtbile bi danış istersen...kesin bilir o =)
olmadı git eryaya kumpasla bir ölçtür 50-51falan olması lazım biz montajını yaparken baktık...
55 ise olmaz..
gömüye falan gerek yok..ne zaman istiyosan gel al..sıkıntı olmaz ;)

dün senle konusmustuk ama jant işi olmadı benim satacagım kısı yan cızınce organızasyon yarım kaldı
arabanın arkasıda cok havada onu bı sekılde ındırmem ıcın bişey yapmam lazım oda coil gibi gözüküyor
kestirmek yada presletmek gibi bi düşüncem yok malesef

nasip kısmet zigorum =)
sen keyfine bak..dediğim gibi uyuyorsa gel al dene tak vs. parası vs. önemli değil sıkıntı olmaz..

servıse sorun belkı uyabılır altea ıle leon yakın dıe dusunuyorum ıc aynı dısta bırbırıne benzıyor belkı yuruyende aynıdır ...

Geri
Üst Alt