Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leona seramik kaplama yapılıyor ...

pilli

Kayıtlı Üye
marttan sonra kendım uygulayacagım ıcın derın bir arastırmaya girmiştim ve bu videoyu buldum ben beğendim sizlerinde izlemesini istedim.. bu arada seramik kaplama ve pasta cila önerilerinizi bekliyorum ben kendim alıp kendim yapıcam.. çoçukluktan beri araba yıkama sevdamdan dolayı ve detaylı temızlık ıcınde uygun yerımın olmasından oturu mart ayından sonra 1 günümü ayırıp bu işlemi yapıcam malzeme önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar..

kaliteli ürünlerden şaşmayın derim...alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz... yağmurun çok yağdığı artvinde seramik kaplama şart dıye düşünüyorum..kirlenmesi azalır kolay gelsin

Çok güzel uygulama kendin yapacaksan eğer kolay gelsin bir günün dolu dolu gececek sonuç güzel oluyor ama tek dikkat etmen gereken atlama yapmamak

kurye ile elden teslime verildi

Çok güzel uygulama kendin yapacaksan eğer kolay gelsin bir günün dolu dolu gececek sonuç güzel oluyor ama tek dikkat etmen gereken atlama yapmamak

aynen usta mart ayından sonra kapalı garajımız var arabayı gğzelce yıkayacagım pasta cıla yapmayacagım cünkü aracım 1 ay trafıge cıktı ve kapalı garajta yatıyor güzelce özene özene acele etmeden güzel bir ürün alacak yapıcam bu işi :D baktım bu işi kolay yapabılıyorum ankaradakı arkadaslarada yapmayı dusunuyorum tabıkı scw lılere :D malzeme yer onlardan olacak bızde uygulamasını yapacaz :D düşüncem bu yönde :D

aynen usta mart ayından sonra kapalı garajımız var arabayı gğzelce yıkayacagım pasta cıla yapmayacagım cünkü aracım 1 ay trafıge cıktı ve kapalı garajta yatıyor güzelce özene özene acele etmeden güzel bir ürün alacak yapıcam bu işi :D baktım bu işi kolay yapabılıyorum ankaradakı arkadaslarada yapmayı dusunuyorum tabıkı scw lılere :D malzeme yer onlardan olacak bızde uygulamasını yapacaz :D düşüncem bu yönde :D
O zaman size kapalı otopark olan ve büyük bir alışveriş merkezi gerekecek en son kata girip orada yaparsınız ışık parlamasına dikkat edin ama
Elinden geliyorsa yaparsın bu işin asıl sırrı zaman ve yer sende ikiside var yani ben olmaması için birşey görmüyorum

seramik kaplama yapıldıktan sonra lokal yapılmıyor diye duymuştum varmı aslı astarı?

Boya yapmak zorlaşıyor anlaminda ☺☺

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.
o konuyu araştırayım abi bende tam olarak bilmiyorum ..konuyla ılgılı detaylı bir arastırma şart :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt