leona seramik kaplama yapılıyor ... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leona seramik kaplama yapılıyor ...

pilli

Kayıtlı Üye
marttan sonra kendım uygulayacagım ıcın derın bir arastırmaya girmiştim ve bu videoyu buldum ben beğendim sizlerinde izlemesini istedim.. bu arada seramik kaplama ve pasta cila önerilerinizi bekliyorum ben kendim alıp kendim yapıcam.. çoçukluktan beri araba yıkama sevdamdan dolayı ve detaylı temızlık ıcınde uygun yerımın olmasından oturu mart ayından sonra 1 günümü ayırıp bu işlemi yapıcam malzeme önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar..

kirlisakal

Teknik Koordinatör
kaliteli ürünlerden şaşmayın derim...alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz... yağmurun çok yağdığı artvinde seramik kaplama şart dıye düşünüyorum..kirlenmesi azalır kolay gelsin

memet_one

VİP Üye
Administrator
Çok güzel uygulama kendin yapacaksan eğer kolay gelsin bir günün dolu dolu gececek sonuç güzel oluyor ama tek dikkat etmen gereken atlama yapmamak

kurye ile elden teslime verildi

pilli

Kayıtlı Üye
Çok güzel uygulama kendin yapacaksan eğer kolay gelsin bir günün dolu dolu gececek sonuç güzel oluyor ama tek dikkat etmen gereken atlama yapmamak

aynen usta mart ayından sonra kapalı garajımız var arabayı gğzelce yıkayacagım pasta cıla yapmayacagım cünkü aracım 1 ay trafıge cıktı ve kapalı garajta yatıyor güzelce özene özene acele etmeden güzel bir ürün alacak yapıcam bu işi :D baktım bu işi kolay yapabılıyorum ankaradakı arkadaslarada yapmayı dusunuyorum tabıkı scw lılere :D malzeme yer onlardan olacak bızde uygulamasını yapacaz :D düşüncem bu yönde :D

memet_one

VİP Üye
Administrator
aynen usta mart ayından sonra kapalı garajımız var arabayı gğzelce yıkayacagım pasta cıla yapmayacagım cünkü aracım 1 ay trafıge cıktı ve kapalı garajta yatıyor güzelce özene özene acele etmeden güzel bir ürün alacak yapıcam bu işi :D baktım bu işi kolay yapabılıyorum ankaradakı arkadaslarada yapmayı dusunuyorum tabıkı scw lılere :D malzeme yer onlardan olacak bızde uygulamasını yapacaz :D düşüncem bu yönde :D
O zaman size kapalı otopark olan ve büyük bir alışveriş merkezi gerekecek en son kata girip orada yaparsınız ışık parlamasına dikkat edin ama
Elinden geliyorsa yaparsın bu işin asıl sırrı zaman ve yer sende ikiside var yani ben olmaması için birşey görmüyorum

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
seramik kaplama yapıldıktan sonra lokal yapılmıyor diye duymuştum varmı aslı astarı?