Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon'a porsche jant nasıl olur???

çok büyük bir ugraş bence eger maddi sorun yoksa ugraşılıp baya keyif alınabılır :eek:key:

hocam bence git rica et denet uyarsa al satıcı da kabul eder bence çok yakışıklı olur yalnız aracın

Porsche Cayenne jantı ile Seat Sport jantı aynı. İkiside BBS'tir.

BBS AI

Arkadaslar bu kafama iyice yerleşmeye başladı. Yurt dışı forumları kurcalıycam nasıl takılır nasıl olur diye. Spacerları falan var ebayda. Yaza bi aksilik çıkmazsa güzel bi leon çıkarcam inş. Yalnız başka arabaya geçme ihtimalimde var yaza kadar hepsi kesinleşsin öyle başlıycam işlere...

Bu arada o ilk janttan eski tarihli ilanda olsa baya var sahibindende 1400 ile 2000 arasına satılık yani öle çok pahalı bi jant değil.

Arabaya fazla bi sorun çıkarcağını sanmıyodum, eski aracımda modifiye yüzünden 3 sene low&slow modaydım sıkıntı olmadı bundada low&slow olursam sorun olmaz:))

Porsche Cayenne jantı ile Seat Sport jantı aynı. İkiside BBS'tir.

BBS AI

Evet o iki jant aynı gibi yalnız porsche ninki 20". o modelde hoşuma gidiyor hemde uydurma derdi olmadan rahat olcak setatın ki. Benim koyduğum 911 turbo jantı mk1 leondaki. O 18" di ve seatinkinden farklı o.

Geri
Üst Alt