Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona Led gündüz farı..

fena durmamış aslında...ama sis yeri olmayan bi ızgarada daha güzel durur bence

Ama şimdi dikkat ettim dışarıda duruyor çalmazlar mı bunları?

:) zannetmiyorum...gören piyasada satılan 20 tl lik ledlerden fln zanneder hrlde...ama olma ihtimali de çok yüksek...kelepçe tarzı bişeyle fln sabitleniyodur muhtemelen peteklere?

:) zannetmiyorum...gören piyasada satılan 20 tl lik ledlerden fln zanneder hrlde...ama olma ihtimali de çok yüksek...kelepçe tarzı bişeyle fln sabitleniyodur muhtemelen peteklere?

Gerçi çok sokağa bırakmıyorum ama yine işkillenir insan..

bide arkası bunların 2-2,5 cm kadar fln var sanırım...petekleri kesmek gerekebilir içeri oturtabilmek için...değer mi? düşünülür...bide ztn yapılcaksa ayrı bi düğme konmalı içeri gzli biyere...gndüz sadece bunlar yanınca şık durur...ama parklarla birlikte brz görüntü karmaşası olur ;)

ufak kalmış orda..
bi tarafa yaslasa daha güzel olurmuş..

Simdi gorustum satici ile izgaralar kesiliyor ve vidalarla tampona sabitleniyor arac park lambasi konumundayken gunduz fari olarak yaniyor sisler acikken extra guclu sis gorevi goruyormus. 2 saat suruyormus montaji. Tampon da muhtemelen iniyor. Gerek yok guzel duruyor ama o kadar kurcalatmam..

Geri
Üst Alt