Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona Jant yardım lütfen!

Cihan

Kayıtlı Üye
Benim Leona bi jant atalım el birlik dostlar. Kaç gündür düşün düşün contayı yakcam yoksa. 17 veya 18 düşünüyorum, ona da karar veremedim. 18 sıkıntı olur diye tereddüt ediyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür şimdiden..

Forumda her hafta 2 kere Leon için jant konusu açılıyo :)
Arama bölümünü kullanırsanız Leon için jant konusu tonla mevcut.

görsellik için 18, konfor için 17 diye düşün. her ikisini tercihte de şu anki konforun bir miktar azalacak genişleyen tabanla güvenliğin artacaktır. Dünya kadar model var önce renk ve bir kaç model üzerinde seçenek sunman daha doğru olacaktır.

18" almalısın 17" alırsan ne güzel görünür ne de yol tutuş çok değişir ve de sonradan keşke 18" alsaydım dersin.. :)

bence 19 kullan hem görünüş hem yol tutuşu hem konfor hiç birinde sıkıntı çekmezsin.ben aracımı aldığımdan beri 19dan şaşmadım

yani ben

bu arada ben ghost rider (emre) aracım leon sport

bence 19 kullan hem görünüş hem yol tutuşu hem konfor hiç birinde sıkıntı çekmezsin.ben aracımı aldığımdan beri 19dan şaşmadım

ilk defa bi formda konu açıyorum, illa söylettireceksiniz yani:D hatta bu konuyu dün açmıştım bugün zor buldum kendi açtığım formu:eek: o yüzden pek seçenek falan koyamadım siz yardım edersiniz diye düşündüm ama nyse ben seçenek sunmaya çalışıyım:)

Ayrıca jant diye arattığımda bile janttan başka herşey çıkıyor ben arama bölümünden tonlarca jant konusu falan bulamadım yani..

kesinlikle 18 janta 40 yanak kullanmalısın ayrıca tek yapman gereken şeyi söyliyim beyaz bbs alıp beyaza boyatıp bin en mantıklı ve en güzeli beyaza beyaz:D

Geri
Üst Alt