Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leona hill holder takmak mümkün mü?

park sensörü kadar işlevsel bişi şehir hayatında..

park sensöründe haklısın.
ama hill holder da aynı fikirde değilim senle

Bence hill holder park sensöründen bile daha güzel birşey. Dimdik yokuşlarda bile 1 mm kayma yapmıyor araç. Özellikle eğimli yerlerde park yaparkan ve parktan çıkarken çok yararı oluyor.

park sensörü yavaş yavaş yaygınlaşırken de gereksiz geliyodu..
HH biraz yayılsın o zaman görücem seni Özgür.. :) ;)

görücez bakalım yiğitcim:)

gökhan, siteye başlık açarken dikkatli olalım lütfen...

''mert abim mert abi leona hild holder taktırmak istiyorum uyarmı!!!'' gibi bir başlık ne kadar uygun?
başlık leona hill holder taktırmak mümkün mü olarak değiştirilmiştir.

muratcım öyle tekrarlı mı yazmışım???e kusura bakmayın inan uyku sersemi yazdım iyi hatırlıyorum allahtan daha kötü şeyler yazmamışım...bir de direk mert abiden cevap almak istedim kesin sonuç yani neyse tekrardan kusura bakmayın:)

muratcım öyle tekrarlı mı yazmışım???e kusura bakmayın inan uyku sersemi yazdım iyi hatırlıyorum allahtan daha kötü şeyler yazmamışım...bir de direk mert abiden cevap almak istedim kesin sonuç yani neyse tekrardan kusura bakmayın:)

önemli değil Gökhan ben de zaten direk düzeltebilirdim ama örnek teşkil ettiği için uyarmayı uygun gördüm...

Kendin kasınmıssın yiğit abi :D

cidden öyle olmuştur atilla ama saçma yav neden konulamıyo ucuz fiyata bence bunlarda ticari mantık yok kardeşim 500 liraya kadar ben o özelliği koydururdum...enazından nışanlımın yarın eşimin kolay kullanması için otomatik vitese gerek kalmazdı 500 liraya???

abi her otomatik şanzuman yokuşta geri kaymaz diye bişi yok bi kısmı kayıyo..
hatta büyük bi kısmı..

Geri
Üst Alt