Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon1 Cupra Tampon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben 15 tatilde servise sordum 2000 bin lira dedi istanbulda..herşey dahil

Sahibinden deki taponda ciddi hasar vardı.. tamir edip vericez v.s. dedi ama içime sinmedi..zaten bisürü eksiği var tamponun.. bide o tampon aradığım cupra tamponu değil.. dikkat ederseniz petekler ve sis yuvaları dar.. ben çok büyük bi intercooler takacağımdan orta boslugun genis olması gerekiyor..

o tampon bu

4183225372_7dd9e7b7b4.jpg

benim kafamdaki bu

Cupra1.jpg

Almanyadan getirilecek sanırım..

Sahibinden deki taponda ciddi hasar vardı.. tamir edip vericez v.s. dedi ama içime sinmedi..zaten bisürü eksiği var tamponun.. bide o tampon aradığım cupra tamponu değil.. dikkat ederseniz petekler ve sis yuvaları dar.. ben çok büyük bi intercooler takacağımdan orta boslugun genis olması gerekiyor..

o tampon bu

4183225372_7dd9e7b7b4.jpg

benim kafamdaki bu

Cupra1.jpg

Almanyadan getirilecek sanırım..

burda fiberciler orta ızgaraları büyük yapıyolar siyah ek olmuyo plaka yeri gibi isterseniz öyle yaptırın sahibindende örnekleri var....

Senın ıstedıgın fıber tampon yok TR de ama orjınal cupra tamponunun plaka takılan kısmını kesersen Cooler ıcın uygun olur.Tugrul da arabasında kestı o bolmeyı ayrıca sıslerı de sokup o kısımların da ızgarasını kendı cektı orta ızgara gıbı
2zfihdx.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt