Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

sana da acımaya başladım be onur, bi araba alamadın gitti..:Dkendini bu videolara vurdun anlaşılan:D

feda olsun sana 25bın tl abı:) sabredecem bakalım ne olcak:) abı sorun olcak technoların sıgno plus dan ne farkı var veya sıgno dan?

kardeşim benim bildiğim yağmur sensörü, antipatinaj artısı var. birde 5 kollu jantlar..bu mesele çok karışık..kimisi diyor daha iyi ses sistemi falan.. gerisi aynı.. ama niyeyse plusların kasko değeri daha yüksek gözüküyor.. bence bu mevzu harbi karışık.. yani techno mu daha üst, plus mı ben bunu bir türlü anlayamadım.. çoğuna göre techno en fulü..birde signo plus techno varmış sanırım..ona en fullü diyenler var :D ama bilmiyorum toledo gibi karışık bi araba varmıdır başka..pluslar technolar signolar signumlar stellalar sportlar daha neler neler:D

neyse benim ruhsatta toledo signo techno yazıyor..ben bunu bilir bunu söylerim..

kardeşim benim bildiğim yağmur sensörü, antipatinaj artısı var. birde 5 kollu jantlar..bu mesele çok karışık..kimisi diyor daha iyi ses sistemi falan.. gerisi aynı.. ama niyeyse plusların kasko değeri daha yüksek gözüküyor.. bence bu mevzu harbi karışık.. yani techno mu daha üst, plus mı ben bunu bir türlü anlayamadım.. çoğuna göre techno en fulü..birde signo plus techno varmış sanırım..ona en fullü diyenler var :D ama bilmiyorum toledo gibi karışık bi araba varmıdır başka..pluslar technolar signolar signumlar stellalar sportlar daha neler neler:D

neyse benim ruhsatta toledo signo techno yazıyor..ben bunu bilir bunu söylerim..

anladım abi işin içinden çıkamıycaz ztn bu kasko degerı neye gore anlamıs degılım aracı 25 e alıyon 39 kasko degerı cıkıyor 15 e arac alıyoz 10 cıkıyo:D

Geri
Üst Alt