Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon yüksek hızda direksiyon titremesi

Konu, 'Sohbet' kısmında kamu tarafından paylaşıldı.

1. kamu

kamu SCW Üyesi

23
    4
    3
    Konuya giriş olması açısından;

http://www.seatclubworld.com/sohbet-18/haftasonu-surprizi-17808/

Gelelim bu başlığa, normalde hiç bir sorun hissetmiyordum direksiyon ile alakalı ancak 140 ın üzerine çıkınca direksiyonda can sıkıcı derecede titreme yaşıyordum. Ön takımlar mı rot balans mı bozuk kafama takılmıştı. Linkini verdiğim başlıkta olan olay nedeniyle hemen bir rot balans yaptırdım. E-5 te 140 150 de sorun yok gibi geldi ama biraz trafik vardı, o hızla fazla devam edemedim. Hafta sonu uzun yol var orada daha net anlayacağım şimdilik rot balans ile sorun giderilmiş görülüyor.

Yüksek hızda titreme sorunu yaşayan arkadaşlar bir rot balans a götürsün aracını diye paylaşıyım dedim. Yolunuz açık direksiyonunuz titreşimsiz olsun yani :)

Edit: Şehir dışı yolculuğumu tamamladım, sorun çözülmüş, 190 da bahsettiğim titremeyi yaşamadım :)

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    bilgilendirme için teşekkürler

3. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    aynı sorun bendede var 120 yı gectıgımde tıtreme baslıyor daha sokamadım rot balansa inş benımkide duzelır bakalım

4. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    yüksek hızda titreme balans bozukluğundan olur aynı sorun bende de vardı nedeni 17 jant ince yanak lastik ve jantın içindeki bilezikten,sizin orjinal lastik ve jant olabilir misal benim 5 binde bir balan bozuluyosa sizin 10 dir misal .

5. gökhan mıh

gökhan mıh SCW Üyesi

17
    1
    3
    aynı sorun bende de vardı 140 tan sonra acaip titreme oluyodu balans ayarını yaptırdım sorun çözüldü

6. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    teşekkürler

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Geçmiş olsun 5000 de bir balansa ayarını yaptırmayı unutmayın :eek:key:

8. kamu

kamu SCW Üyesi

23
    4
    3
    Sonuç başarılı arkadaşlar 190 da bile sorun yok...

9. kayalutfu

kayalutfu SCW Üyesi

96
    35
    18
    leonu alalı 1 ay falan oldu 140 hiç geçmemiştim dün acelem vardı 140 150 arası titreme başladı ve 170 te kesildi bu da balanstan mıdır önceki sahibide birkaç ay önce serviste balans ayarı yaptırmış bi sıkıntı mı var acaba

10. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Sen işi garantiye al kardeşim, bir balansa soktur aracı. En azından elden geçmiş olur. Yürüyen aksam her zaman önemlidir.

Çöllü ve kayalutfu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş