Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon yol tutuşu

Leonun yol tutuşuna kötü diyen audi quattrodan inmiştir diye düşünürüm. Leon sınıfında en iyi yol tutan araba diyebilrim. Focusa da iyi diyorlar ama o da virajda kafadan kopuyor. Golf 6 arkasını hemen bırakıyor esp varsa sürekli esp ışıgı yanıyor. Fakat Leon yola "yapışıyor". Bence de aracı güzelce baktırın. Lastiklere baktırın. Kaliteli lastikle yola devam edin. Yol durumuna baglıdır denmiş bu da çok önemli. Hafif ıslak-tozlu yolda kralını da getirseniz kayarsınız.

Araçta problem, arıza olma ihtimali yüksek. Bu arada Megane2 düz yolda bile 3 haneli hızlarda yolun ne tarafına uçsam diye düşünmeye başlar, virajlarını hiç söylemiyorum zaten.

Sıcak asfalt yol tutuşunu azaltır. Leon kaymaz diye birşey yoktur, çok güzel kayar. esp her türlü toplar paniğe gerek yok:şoför esp çalışma hissiyatı çok güzel, arada bi test ediyorum:D

Megane 2 ile leonun yol tutusunu mukayese bile etmem :) leon yuksek hizlarda girdigim virajlarda hic cizgiden sapmadan ve yatmadan cikan bir arac.. yol tutusu iyi degil diyenler herhalde onceden aventador filan kullaniyolardi ??

Yemin ediyorum leondan soğuttunuz ne arabaymış arkadaş

Valla kim ne derse desin 9 sene leon kullandım. Sırf yeni kasayı beğenmediğim için arabayı bi gazla değiştirdim. Leon kesinlikle sınıfının en iyi yol tutuşuna sahip bi araç.

leon style paket olanıda kullandım şu anda Fr mda var özellikle Fr de arkadan beni izleyen arkadaşlarım hep aracın viraja giripte yatmamasını virajları alış hızını kopmamasını överler..bu dışardan görenlerin söylediği bense içeriden bunu çok iyi anlıyorum zaten..iyiki leon aldım bence şu andada o fiyat ve segmentte en iyi araç..sizin aracınızda sorun olabilir ..megane 2 de sürdüm megane yanlış anlamayın ama bana göre berbat yol tutuşu olan bir araç..tabi üretilme nedeni farklı olduğundan olabilir..aracınıza güvenin ve baktırın Leon kraldır

Arkadaşım o vitesde kıcını attıramazsın öle dedigin gibi cok cok seri kalkarsan kafasını zıplatırsın arabanın saga sola

Geri
Üst Alt