Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon yol tutuşu

Esp varsa ve lastikleriniz de yeni ise ya arabada ya da sizde bir sorun vardır.
Bahsettiğiniz araç leon. Yoldan çıkarmak için ugrassaniz dahi kolay kolay kendini birakacak bir araç değildir. Servise gostermenizi önemle tavsiye ediyorum.

Ya bilmiyorum neden boyle cok ilginc espde kapaliydi gaza cok yuklebmistim ondan olabilirmiki

arabam çok şaşırttı benı 2. viteste bi dolmusu solladım saga dogru egımlı yolda bırazda dıktı dıreksıyonu yavasca cevırmemle bırlıkte araba bı sola bı saga kıcını attı zor toparladım birazda korktum yol tutusu bukadar dusukmu bu arabanın ?

viraj demirleri olacak arka tarafta onlara bi baktrn kırılmış olabilir yada amortisörlerinizde patlama falan varsa ondan dolayı atmıştır araba

arkadaşlar leon dıyosunuz 130 140 la vıraja gırıp savrulmayan bı araba leon ki bende de ibiza var yoltutuşuna hastyaım arabama bınenler sasırılar hatta ıbızadan bole bı performans 100-120 gırdım makaslar vırajlar ki arbanın orjınal halı oynama keesınlıkle yok

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu arada şu fransız grubu araclarla bır tutmayın ya gıdıp megane 2 yol tutşu ıyı flan demeyın allah aşkına bu alman yapımı bı araba

Ben eski kasayı çok az kullandım fakat yol tutuşu çok güzeldi ve savrulma yapmıyordu. Şimdi yeni kasa kullanıyorum ve bunda da savrulma yapmıyor ve yol tutuşu çok güzel özellikle seri makas atımlarında aracı hemen toparlaması mükemmel.

Aynı viraja aynı hızla girdiğim halde beni savuran arabanın yol tutuşunu kötülerim tabi. Benim arabadada sıkıntı olabilir hergün farklı araç kullanmıyorum bi tane leon iki tane megane 2 kullandım ben gördüklerimi söyledim

Leon dan bahsediyoruz. sınıfında en iyi yol tutuşa sahip bir araç. aracınızda ESP varmı? olmasa bile o kadar basit bir şekilde savrulacağınızı sanmam. yol koşullarından (tozlu vs) kaynaklıdır

Bendede leon var 2006 model bende makaslara falan girdigim zaman kesinlikle savrulma olmuyor bir cok araci virajlarda geride birakip savrulmadan virajdan cikiyorum.. bence sizin aracta bir problem olabilir..

Bende 70 ile bir viraja girdim şehir içinde arka göt attı toparladı sonra ?

Geri
Üst Alt