Leon Yol Bilgisayarı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon Yol Bilgisayarı

fatihb

Kayıtlı Üye
Merhaba. 2011 Leon TDI yol bilgisayarının nasıl kullanıldığını paylaşabilir misiniz? sadece saat, vites, ve kilometre mi yazıyor yoksa bir şekilde değiştiriliyor mu?

kral_mzk

Kayıtlı Üye
dıreksıyonun sag tarafındakı yukarı asagı tusları ıle bılgıler degısıyor.

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
İlave olarak OK tuşuyla da 1. ve 2. ekran bilgileri arasında geçiş yapabiliyorsun, detaylı bilgi kullanım kitapcıgında var okumanızı öneririm..

ozguroyt

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar bende 2006 leon stylance var..full olanından galiba..ama yol bilgisayarıyla ilgili bir sıkıntım var 30 km'yi geçince arabadan uyarı sesine benzer bir şey geliyor..neden olduğunu bulamıyorum...ama trafikte beni çıldırtmaya başladı aynen şöyle gösteriyor 30km/h ok tuşuna basınca geçiyor ama ne olduğunu anlamadım ...yardım ederseniz seviniriö =)

ims

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar bende 2006 leon stylance var..full olanından galiba..ama yol bilgisayarıyla ilgili bir sıkıntım var 30 km'yi geçince arabadan uyarı sesine benzer bir şey geliyor..neden olduğunu bulamıyorum...ama trafikte beni çıldırtmaya başladı aynen şöyle gösteriyor 30km/h ok tuşuna basınca geçiyor ama ne olduğunu anlamadım ...yardım ederseniz seviniriö =)
Öncelikle forum kuralları gereği kendinizi üyeler bölümünde tanıtmanız gerekiyor.

drmvd

Kayıtlı Üye
hız limitini 30km/h olarak ayarlamıssın. Arac 30 kmh hızı gecince uyarı veriyor. yol bilgisayarından ayarlanabiliyor.Benim aracinkini 100km ye ayarladım.

drmvd

Kayıtlı Üye
2010 1.4 tsi style yol bilgisayarında mfd menu yok mu? Bir turlu bulamadım

mrtsnr

Kayıtlı Üye
2010 1.4 tsi style yol bilgisayarında mfd menu yok mu? Bir turlu bulamadım
dot matrix ekranını aldığınızda mfd menü vardır. Style donanımda opsiyondur. MFD menü olup olmadığını zaten kapınız açıldığında hangi kapının açık olduğunu araç resmi üzerinde değilde bir kapının açık olduğunu kırmızı ikaz ışığıyla söylüyorsa normal ekran vardır. Araç resmi üzerinde hangi kapının açık olduğunu belirtiyorsa MFD menülü ekran vardır.