Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON yazılı çamurluk sinyali

leonturco

Kayıtlı Üye
Üzerini folyo ile kapladım... Şu an içinde sinyal lambası haricinde karşılıklı beyaz ledler var. Ledler parklara bağlı olarak sürekli yanıyor. Sinyal verince ortadaki sinyal lambası yanıyor.

fotoraf0669.jpg

Üzerini folyo ile kapladım... Şu an içinde sinyal lambası haricinde karşılıklı beyaz ledler var. Ledler parklara bağlı olarak sürekli yanıyor. Sinyal verince ortadaki sinyal lambası yanıyor.
abi sen aşmışsın ya:D güzelll:eek:key:

abi çok güzel akşam karanlığında bu fotoyu görebilirmiyiz ? :)

abi çok güzel akşam karanlığında bu fotoyu görebilirmiyiz ? :)

Serbaycım,

Akşam 1-2 mt mesafeden net olarak gözüküyor. Daha uzaktan beyaz ışık şeklinde seçilebiliyor. Keyifli olan kısmı; ışıkta beklerken yanıma gelen araçların sürücüleri veya yolcu koltuğunda oturanlar direkt olarak sinyale bakıyorlar. :)

Serbaycım,

Akşam 1-2 mt mesafeden net olarak gözüküyor. Daha uzaktan beyaz ışık şeklinde seçilebiliyor. Keyifli olan kısmı; ışıkta beklerken yanıma gelen araçların sürücüleri veya yolcu koltuğunda oturanlar direkt olarak sinyale bakıyorlar. :)

Bunu kendiniz mi yaptınız acaba? Leon yazısını özellikle? Sanki sinyaller de farklı değil mi daha ufak ve keskin gibi

değişilklik güzeldir bu da öyle olmuş..güzel güle kullanın..kapladım derken folyoya yazıyı siz mi yazdırıp..yapıştırdınız..yoksa yazılar dahil satn mı aldınız??

abi bi ara leon yazılı marşpiyel kaplamasından gönderde bana sözün vardı :D

Geri
Üst Alt