Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon xenon yardım..

Beyler benim araç da makyajlı 2010, Philips photon taktım 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yooooooooooooooooooookkk:)

Serbayın söylediği philips benim kullandığım photon, birde dediği gibi mtec var o da doğru ama onun fiyatı daha yüksek.. mtec Türkiye genel merkezden sormuştum o zaman.. farklı olduğunu 150 $ fark çıktığını söyledi. 250-280 $ arası bişeydi. bende philipsi taktım şükür hiç bir sorun çıkarmadı halada kullanıyorum memnunum..

bende philips kullanıyorum bende çok memnunum sabah akşamda açık farlar....

Serbayın söylediği philips benim kullandığım photon, birde dediği gibi mtec var o da doğru ama onun fiyatı daha yüksek.. mtec Türkiye genel merkezden sormuştum o zaman.. farklı olduğunu 150 $ fark çıktığını söyledi. 250-280 $ arası bişeydi. bende philipsi taktım şükür hiç bir sorun çıkarmadı halada kullanıyorum memnunum..

Cihan arıza lambası yakıyormu hiç?

tamam detaylı okuyup şimdi farkettim 2011 olan pahalı 2009 yılına kadar olan ucuz :D

Evet ama 2009 olanı benım 2008 model araca uymuyor...Mecbur 2011 aldım bende...satıcıyı arayıp sordum 2011e uygun olanı alcaksn sende dedı..

bende satılık xenon var aracınıza uyumlu.düşünürseniz bana ulaşın.2010 model audi a3 te kullanıyorum ilanı var forumda.

bende xenon a yakın philips crystal vision kullanıyorum abı ve gercekten cok memnunum goruntusu de gercekten xenon gibi bi arastırın derım :)

Geri
Üst Alt