Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Xenon Yapımı

Muayne önemli değil orjinal farları takar sonrasında xenonları takar geçerim daha 1.5 yıldan fazla var :)

kolay gelsin..lakin bu xenon işlerine tüvden sonra polisde el atar gibime geliyor.. bizleri cezalı günler bekliyor gibi..

Madem kararttın gözü, bi-xenon mercek al. Çok fiyat farkı yok zaten.

Bi-xenon istiyorum aslında ancak nasıl ayarlıcam onun motorunu vs bilmiyorum en azından normal xenonda o kadar fark yok tabii yardımcı olcak az çok bilen birisi varsa triple-xenon bile yaparım :D

Zor bir şey değil aslında. En zoru merceği odaklamak. En azından benim için.

O zaman mercekler ve çıkma farı bulduğumda sizle bi buluşalım :)
Merceği odaklamak için orjinal farlar ile duvarın dibine kadar girip çizgisini bant ile işaretlicem sonrasında arabayı 1 metre geri çekerek tekrar bantlayıp işaretlicem. Mercekli farları takıp aynı şekilde vidalarını takarak odaklayana kadar uğraşcam zaten kolay bir işlem 4 tane vida var topu topu

Bi-xenon mercekleri,yapıştırıcıları,ısıya dayanıklı spreyleri vs ıvır zıvırların hepsinin siparişini verdim şimdi tek kalan uygun far bulmam çevrede satan varsa uygun fiyata hemen alabilirim yoksa çıkmacıdan buldum 200e onları alcam artık...

sertaç kardeşim dursun ustaya o kadar para verene kadar git orjinal cupra farı al ışıl ışıl şenlensin ortalık.. hem sürüşe duyarlılık özelliği olsun hemde far yıkaman çalışsın

Ya biliyosun arabaya bi sürü şey aldım hiç birine elim değmiyor o yüzden biraz aksiyon olsun ben uğraşıyım diyorum :) Birde far yıkama tesisat vs herşeyiyle ekstra 1000tl ediyor o yüzden hem gerek yok hemde arabayı her kullanışımda ilk farları temizlerim yani pek gerek yok :)

Geri
Üst Alt