Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

beyler ender elektronikte yoğunluk olduğu gerekçesiyle bugün yaptıramadım.. yarın aricam.. yarın buluşma olursa wonderland'in orda zaten ender elektronikte o yakınlarda bi yerde.. ordan geçerim yanınıza

evet arkadaşlar akşam dönüşte yaptırdım çok güzel oldu

Levent şöyle bir göstergemiz olmadı yahu :eek: güzel olmuş güle güle kullan :eek:key:

beyler ender elektronikte yoğunluk olduğu gerekçesiyle bugün yaptıramadım.. yarın aricam.. yarın buluşma olursa wonderland'in orda zaten ender elektronikte o yakınlarda bi yerde.. ordan geçerim yanınıza

senden rica etsem unutmazsan alfa romeo 147 içinde böyle biuygulama yapabilirlermi ndiye sorabilirmisin gitceğin yere ?

evet arkadaşlar akşam dönüşte yaptırdım çok güzel oldu

çok güzel olmuş güle güle kullan yaptırdığın yeri buradan paylaşabilirmisin diğer yaptırmak istiyenlerin ulaşabilmeleri için

Sis farı konusunda Doğuş: " Makyajsız kasada dönüşe duyarlı sis farını açma diye bir şey yok. "

Hepsi için Ata: " Böyle bir şeyden haberimiz yok ama kodu getirirseniz yaparız. "

Eee biz ne yapcaz? Wonderland benim bildiğim taa sahil yolunda 500km var heralde Ankara'dan =)

ender elektronik metin yaptı arkadaşlar bu arada sadece makyajlı kasalarda oluyormuş bilginize

bugün makyajsız kasalar için dönüşe duyarlı sisfarı olayını sordum ankara doğuşa tam anlamadım ama direksiyon kutusu mu bir yerin beynimi elektrik sistemimi ne farklıymış makyajlılardan ondan dolayı olmuyormuş makyajlılara...dediler

Geri
Üst Alt