Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

007

Kayıtlı Üye
Sciroccolarda sonradan acilabilen bir ozellik varmis..yazilimsal olarak serviste acilabiliyormus.Adi Scirocco welcome'mış. Bu ozellik , arac kontagi check mode yani yarim cevrildiginde tum ibreleri sonuna kadar vurdurup surucusunu karsiliyormus..ve tekrar ibreler 0'a geldiginde check bitmis olup arac calistirilabiliyormus..Ve bu ozellik servisten acilabiliyormus.acaba leonlarda da bu acilabilir mi?sonucta ayni donanim yazilimsal olarak...Bilgisi olan?

Batu kardeşimizin aracında var karşılaştığı biri yapmış ama adamın yerini malesef bilmiyo telefonunu da ....onun araçta var bu karşılama modu çok güzel görünüyo....

Evet aslinda serviste yaparlar da aramak lazim bir kere..ama sadece makyajlilara mi oluyor acaba?

Evet aslinda serviste yaparlar da aramak lazim bir kere..ama sadece makyajlilara mi oluyor acaba?

sanmıyorum.... her işlevin kodu olduğu gibi bununda bi kodu var yüklenmesi için bilidiğim kadarıyla o kod bulunabilse yapılır sanırım serviste...

sanmıyorum.... her işlevin kodu olduğu gibi bununda bi kodu var yüklenmesi için bilidiğim kadarıyla o kod bulunabilse yapılır sanırım serviste...

Benim virajda yanan sisleri servis acmisti Vagcom ile(dogrumu yazdim). Manchester donusu servise sorucam buradan paylasirim..

Benim virajda yanan sisleri servis acmisti Vagcom ile(dogrumu yazdim). Manchester donusu servise sorucam buradan paylasirim..
ya bişe sorcam bende makyajsız 2009 leon varda yanlış görmüyorsam sizdede makyajsız kasa var..o cihaza bağlayınca virajda yanan sisler özelliği olabiliyor mu cidden?başka birşey yapmakmı lazım?

ya bişe sorcam bende makyajsız 2009 leon varda yanlış görmüyorsam sizdede makyajsız kasa var..o cihaza bağlayınca virajda yanan sisler özelliği olabiliyor mu cidden?başka birşey yapmakmı lazım?

ben onlara da yüklenebiliyo diyebiliyorum serviste....

ben onlara da yüklenebiliyo diyebiliyorum serviste....
ya ilk defa duyuyorum eğer kesin öyleyse yarın ilk işim servise gitmek olacak bu arada o scirocco daki wellcome özelliği de oluyorsa onu da isterim kesin bilen yok mu bunları acaba?

ya ilk defa duyuyorum eğer kesin öyleyse yarın ilk işim servise gitmek olacak bu arada o scirocco daki wellcome özelliği de oluyorsa onu da isterim kesin bilen yok mu bunları acaba?

bunların hepsinin kodları var servis elemanı bilmiyorum derse yapacak bişey yok. viraj sisleri özelliğini açabildiklerini biliyorum ben açtıranlar görmüştüm makyazsız yanlış hatırlamıyorsam....

Geri
Üst Alt