Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

sanırım yapılacak sadece bu göstergelerin hareketi ve belki 3 defa yanan sinyallerin 4e çıkartılması. başka bişey var mıdır style leon makyajlılarda yapılması mümkün olan? Ben kapı kilitlerini ayarlattım onda da bir isteğim yok.

sizde sinyaller 3 kezmi yanıyor ? benimki sinyal koluna dokununca 5kez yanıp sönüyor?

welcome modu ankarada yaptırabileceğimiz biyer var mı ki?

makyaj öncesinde yapılamadığını belirtti Metin, bekleyen araçlar olduğu için çok fazla soru soramadım. sinyalleri dokununca yanmasını 5'e çıkarttım, sellektörde uzunların yandığı anda sislerin sönmesi ile sellektör etkisinin artmasını da hallettik göstergelerin tavan yapıp dibe vurup hazırım demesinide. Sisleri şehir içinde kullanmıyorum ama dün otobanda gazlarken yaktım, yol istediğimde etkileri epeyce iyiydi, bixenondaki günlerim aklıma geldi :cool:

yapılabilecekler epeyce fazla, sensörü olanlarda seçenekler daha da artıyor. mesela yağmur yağınca camların sanrufun otomatik kapanması güzel bir olay bu yapılabiliyor.

ne kadar sensör varsa o kadar fazla seçenek var, olmayana da seçenek haliyle yok :(

Bluetooth seçeneklerini de öğrendim. Direksiyondaki tuşun aktif hale gelmesi ile hiç bir şey değişmeden bluetooth eklenmesi 650TL civarından başladığını belirtti. Eğer bu olaydan sonra teyp değişiyor ve bluetooth seçeneği olan takılı ise arayan bilgileri teyp üzerinden de görüntülenebiliyor. Göstergenizdeki bilgisayar büyük ekran ise zaten onda da gösteriliyor. Orjinal in-dash seçenekleri de epeyce zengin ve bana göre biraz da tuzlu idi ama güzeldi.

bende vag com siparişini verdim aracı daha 20 gün var teslim almaya ama yavaş yavaş parçaları toplamaya başlıyorum daha alacak çooook şey var :)

Geri
Üst Alt