Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon vs civic

egecım mutlak gecmısındır ama vteclerı bsy sanmayın dıcek kadar uzun boylu olmaz emın ol:) benım demek ıstıcegım burda vtec superdır flan meselesı degıl ama su var bahsı gecen araba ne kadar ustunde b takım parcaları barındırıyor olsada b lambda sensoru bozuk oldumu adamın felegını sasırtır kı arıza ısıgı bıle yakmaz araba.bu durumda arabanın 0 sorunla en ıyı yuruyo denılcek halını bılmeden bunu baz alamayız.ıkıncısı roll degıl bahsı gecen durum drag kı dragda 105bg araba ıle 170bg gecen ınsanlarda var tamamıyle pılotaja kalmıs b durumdur.son olarak da paylasım ıcın sagol burda herkesın dusuncelerı olabılır sen arabana aynı sevgıyı duymaya devam edıceksın gecsen de gecılsen de onemlı olan o ;)

can stok arabalardan bahsediyoruz.

leon leon seat seat dıye estırıp gurletmeye gerek yok bos yere ben bunu savunyorum,benımde 1.6 leonum varken b cok araba ıle denedım onu gectım bunu gectım 1.3 gti 800 kılo 100bg lık suzukı swıft roll da 3 boy gectı hee dedım herseyın b sonu varmıs.110 luk vteclerı ne sekılde yuruttuklerını merak edenler techturkey e gırsın baksın,honda fanları yuzunden markaya bıle antıpatım olustu son donemde ama yıgıdı oldur hakkını yeme demısler

leon leon seat seat dıye estırıp gurletmeye gerek yok bos yere ben bunu savunyorum,benımde 1.6 leonum varken b cok araba ıle denedım onu gectım bunu gectım 1.3 gti 800 kılo 100bg lık suzukı swıft roll da 3 boy gectı hee dedım herseyın b sonu varmıs.110 luk vteclerı ne sekılde yuruttuklerını merak edenler techturkey e gırsın baksın,honda fanları yuzunden markaya bıle antıpatım olustu son donemde ama yıgıdı oldur hakkını yeme demısler

can seninki 1,6 benzinli benim arabam 1,9 tdı. turbo torq falan sana bişeyler anımsatıyormu. bu anlattığımı sana harfiyen anlatacak bir şahidimde var. hoş sana bişey ispatlamak zorunda değilim ama benzinli 1.6 ile di<el 1,9 dan bahsediyorum. şimdi anladınmı.

egecım mutlak gecmısındır ama vteclerı bsy sanmayın dıcek kadar uzun boylu olmaz emın ol:) benım demek ıstıcegım burda vtec superdır flan meselesı degıl ama su var bahsı gecen araba ne kadar ustunde b takım parcaları barındırıyor olsada b lambda sensoru bozuk oldumu adamın felegını sasırtır kı arıza ısıgı bıle yakmaz araba.bu durumda arabanın 0 sorunla en ıyı yuruyo denılcek halını bılmeden bunu baz alamayız.ıkıncısı roll degıl bahsı gecen durum drag kı dragda 105bg araba ıle 170bg gecen ınsanlarda var tamamıyle pılotaja kalmıs b durumdur.son olarak da paylasım ıcın sagol burda herkesın dusuncelerı olabılır sen arabana aynı sevgıyı duymaya devam edıceksın gecsen de gecılsen de onemlı olan o ;)

bu guzel yorumun ıcın tesekkur ederım :)

Aranızda yeniyken böyle bir tartışmaya girmek istemem ama...
Bahsettiğiniz araç bom boşken bile sizin aracınızı farklı geçer...
Aynı durum GOLF ve PASSAT 1.4 TSI'lar içinde geçerlidir...
Arkadaş aracınızı sevdiğini görünce, mandala abanmamıştır :D

Eğer bahsettiğiniz araç kara düzen otm. vites ise, konu değişir.
Ancak F1 şansımanlı 7 ileri Honda Vtec zor geçilir... :)

Bu arada ben serviste LPG taktırdım. Uzun yol 150 hız sabitleme ile 160 ile 170 bin arası yakıyor...
Bilgilerinize... :D

0 dan kalkılan bı yarısta nasıl olcak bu dedıgın?? turbo devreye gırınce olay bıtıcek zaten....

bide bu konuyu baska forumda acsan kıyamet kopar o aradakı farkıda bı dusunun neden burda kıyamet kopmuyor dıye:eek:key:

Bomboşken farklı geçer dediğiniz aracın bir değerlerine bakın bence geçmeyi bırakın stock 110luk vtec burun bile uzatamaz 1.4ün karşısında

Aynı şekilde 125 lik i vtec inde şansı yok

Bomboşken farklı geçer dediğiniz aracın bir değerlerine bakın bence geçmeyi bırakın stock 110luk vtec burun bile uzatamaz 1.4ün karşısında

Dedim ya ikisi de var bizde. Leon'u 1,5 yıl sonra aldık. 2000cc arabada hissettim kendimi Civic'den sonra. Bir daha atmosferik araba almayı hayatta düşünmüyorum.

110 hplık vtecler yanı bır oncekı kasa cıvıcler yenı kasalardan cok daha ıyı yuruyor yenılerı bıraz daha yuklu ve lastık ebatı buyuk oldugundan agır kalıyor bır oncekı kasa bombos bır arac hıcbırsey yok motor sanzıman dıreksıyon dort cam otomatık hafıf kasa cok daha guzel yuruyor hatta 1.6 ieslerden bıle daha guzel gıdıyor.

can seninki 1,6 benzinli benim arabam 1,9 tdı. turbo torq falan sana bişeyler anımsatıyormu. bu anlattığımı sana harfiyen anlatacak bir şahidimde var. hoş sana bişey ispatlamak zorunda değilim ama benzinli 1.6 ile di<el 1,9 dan bahsediyorum. şimdi anladınmı.

serhan sen benım her yorumumda neden farklı b acıdan bakmaya calısyosun :) 1 ben senın arabanla alakalı bsy yazmadım tamamen genel b yazı yazdım,sen gecersın yada gecılırsın bu benı ılgılendıren b durum degıl.ben bu konuya ıstınaden denenen arabalarla ılgılı seyler yazdım gecme gecılme kosullarına yorum yaptım 1.9 tdı la alakalı bsy dedım mı yada senın arabanı 1.6 ıle karsılastırdım mı ? ben zamanında onla bunla denedım muadıllerı arasında ıyı oldugunu belırttım kendı arabamın gun geldı 1.3 100bg swift gti gectı dedım 1.9 tdı nerede bunun ıcın nasıl bagdastırdın onu anlamadım.

Geri
Üst Alt