Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon vs civic

soyle bu durum var honda 1.6 motor kullanıcıları cok met edıyorlar aracın gıdısını.. en azından benım yakınımda 3 tane var 3 ude oyle..

idda edilebilir..sıkıntı yok... kime göre neye göre diye sormak lazım..mantık çerçevesinde tartmak lazım..
1.6 8valve e göre evet 1.6 sınıfında iyi gidiyor olabilir...
ama 1.2tsi onla aynı çekişi verecektir...1.4tsi ise boy açacaktır...bu aşikardır...

bunu standart 110 beygırlık araba ıcın soylesınız evet benm yaptıgım masturbasyondur ama az yada cok oo arabanın motoru kurcalanmıssa ve normal degerleri benım aracımın ustune cıkmıssa 1 hp 2 hp olarak soylemıyorum bunu ve benım standart stock aracım bu aracı gecıyorsa tmm ben masturbasyon yapıyorum o zaman sızın deyımızınızle:eek:key:

kötülemek için söylemedim..boşuna litresi 4 lira olan benzini 1.6 honda vb. gibi araçlar için sıkıp harcamayın diye söylüyorum..
ha tabi onu geçtim bunu da geçtim diye bir liste oluşturma planınız varsa 1.6 atmosferik tüm araçları listeye sırayla ekleyip keyif alabilirsiniz aracınızdan...

Bizde hem Civic hem Leon var arada ki farkı çok iyi biliyorum. Siz VTEC denilince araba 150HP mi sanıyorsunuz? Fabrika verisi belli ağırlıkları belli. Tabi ki Leon geçicek. 0-100 süreleri arasında 3sn var. Şaşıracak bir şey yok. Jazzlar da 1.4 i-VTEC ama 100HP. VTEC denilince 1.6 160HP VTEClere gitmiş aklınız.

ama ıste su var oo arac oynandı en nıhayetınde ve benm aracım stock sonucta pekı 1.8 lık araclada kafa kafaya gidiyor oo nasıl olcak 140 beygır arabadan bahsedıyoruz ??

idda edilebilir..sıkıntı yok... kime göre neye göre diye sormak lazım..mantık çerçevesinde tartmak lazım..
1.6 8valve e göre evet 1.6 sınıfında iyi gidiyor olabilir...
ama 1.2tsi onla aynı çekişi verecektir...1.4tsi ise boy açacaktır...bu aşikardır...

haklısını bu konuda. 1.6 leonda leon 1.4 tsi da.. fakat cogu kısı 1.4 leonun 1.6 leondan daha ıyı oldugunu bılmıyor. bunu anlatmaktan yoruldum artık :D

Bu arada i vtec ler çok yakmıyor kuzenimde var benle aynı güzergahta giderken basmazsa maksimum 1 1.5 litre oynuyor ortalama tüketimde daha bile az olabilir

haklısını bu konuda. 1.6 leonda leon 1.4 tsi da.. fakat cogu kısı 1.4 leonun 1.6 leondan daha ıyı oldugunu bılmıyor. bunu anlatmaktan yoruldum artık :D

Bide benim 1.2yi anlatırken ne kadar güçlük çektiğimi düşünün:D

iyi de biri elma biri armut..
atmosferik aracla turbo aracı kıyaslayıp geçtim diye sevinmek sadece bir mastrubasyon şeklidir..
soru olarak sorulduğunda bile sonuç açıktır denemeye gerek yoktur..şaşılacak bir durum değil yani...

ne atmosferikleri geçen turbolar, ne turboları geçen atmosferikler var..bunun masturbasyonla hiç bi ilgisi yok tolkicanım.. :eek:key:

neyse arkadaslar ben ufak bır paylasımda bulunmak ıstedım kalplerın kırılmasına gerek yok konu kapatılabılır tesekkurler yorumlarınız ıcın :)

Geri
Üst Alt