Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon vs civic

saka bı yana ishift dene zımbırtı var sehır ıcı tuketımı 13 lerde gezıyor ama o arabada manuel olmazı lazım ozaman belkı dusunurum

keske TCS yı kapamasaydun aracı cok tutuyor cunku

dogru soluyosunuzda bu sefer acık bıraksam patinaj dan yerınden kalkmıyor araba

ı vtec nedır vtec nedır ? vtec hondanın hangı araclarında var??:confused::confused:

Honda forumuna da girilse, herkes Seatları tokatlıyor...
Bu muhabbet böyle devam eder gider. :)
Zaten işin güzel yanı da bunlar...

Çok normal:)

110luk stok halini ben ayırıyorum 1.2 ile her denemede yarım boy öne atıp ağırdan farkı açıp bi daha da yaklaştırmayınca kendime kuzen dellenmişti nasıl olur diye:D

125lik civic i ayıramıyorum ama yarım ile 1 boy geride kalıyor 1.2

Bu arada 2 araçta manuel. Otm 125 civicle denedim fark inanılmaz olmuştu:)

Honda forumuna da girilse, herkes Seatları tokatlıyor...
Bu muhabbet böyle devam eder gider. :)
Zaten işin güzel yanı da bunlar...

fakat ben su yenı kasa i vtec denen 5 ılerı otomatık vıteslı honda vede 1.4 tsi leonda leona oy verırım cunku ıkı aracıda kullandım..

Yeni Civic için konuşayım ki daha güçlü olanı;

Bu araç 125HP 152NM i-VTEC ile. Yani 125HP 152NM +i-VTEC değil. Dolayısı ile 125HP 200NM 1.4TSI Leon'un Civic'i geçmesi doğal. Bana kimse VTEC demesin şeklinde yorumlar boş olmuş. Yazdıklarını okurken 1.2TSI kullandığını sanmıştım.

walla benım aracım stock halde oo aracı gercekten bu kadar rahat gecebılmısse eger gercekten bana gelıpte kımse V-TEC demesın cunku jant falan dıceksınız ama aracın hem lastılerı yenı hem orjinal jantları vardı ve usutune o kadar da oynanmıs bır ve yazının basını eger okusaysınız benı zaten gecıcek gozuyle bakıyodum kendı aracım benı sok etti

arkdaslar bosverım bu ıslerı ya :D benzın olmus 4.20 varsın gecsın benı honda..

Geri
Üst Alt