Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon ve varex

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
haftaya inşallah bi aksilik olmazsa aero tamponlarımı taktırıcam eksoz çıkışlarım saglı sollu olucak resimdeki gibi
leon_originalsport2.jpg

şimdi asıl konuya gelelim aracımın orta susturucusunu iptal edip sona varex son susturucu alıcam malum bizim leonların alt tarafında fazla yer olmadıgı için hangi varexi alayım konusunda kararsız kaldım bu arada aracı lifte kaldırıp alt tarafını inceledim biraz varexi koyabilecegim tek yer orta susturucunun yeri sizin başka fikirleriniz varmı,,, (cutout düşünmüyorum)
bunlarda düşündügüm varex modelleri
vmk10-250
vmk30-250
http://www.xforce.com.au/about-varex-remote-control-sports-muffler.php

leona oval susturucu sigmiyor; o yuzden silindir seklinde olandan almaniz lazim.

olcusunu bilmiyorum ama "Round Varex Muffler without Tip" almaniz gerekiyor.

hatirladigim kadariyla orasi da ufakti.
omercan veya serhat abi konuyu gorunce yazarlar. onlar daha bilgili.

sadece tuo seklınde ola sıgabılır ıbo onunda fıyatı 655dolarmıs baya guzel zamlamıslar mı ne cozemedım bende dusunuyordum vagectım fıyattan daha onun ısclık ve boru masrafıda var dıe ... komple 60veya 63luk boru cektırcen dıger turlu sadece ses ısene yarar orjınal borunla ılerde dp yaptırırsın onuda eklersek baya tuzlu oluyor Allah yardımcın olsun:) ... malesef en arkaya koyma sansın yok ortaya koydugundada her model sıgmıyor tup gıbı sekıldekıler koyucaksın

sadece tuo seklınde ola sıgabılır ıbo onunda fıyatı 655dolarmıs baya guzel zamlamıslar mı ne cozemedım bende dusunuyordum vagectım fıyattan daha onun ısclık ve boru masrafıda var dıe ... komple 60veya 63luk boru cektırcen dıger turlu sadece ses ısene yarar orjınal borunla ılerde dp yaptırırsın onuda eklersek baya tuzlu oluyor Allah yardımcın olsun:) ... malesef en arkaya koyma sansın yok ortaya koydugundada her model sıgmıyor tup gıbı sekıldekıler koyucaksın

anladim kardesim biraz icimi kararttin :D,, omercan ben komple degistirmek istemiorum sadece orta susturucu yerine düz boru sonada varex son susturucu kullanmak istyorum fazlasina gerek yok bence

amac ne kı yapıyorsun ben analmadım madem ses ıcın ıstıyorsun yap cut out bıtsın ? warex kulllan araclarda dp sonrası buyutulmus cap ve warex amac gazladıktan sonra sesı kesmek polısle ugrsamamak ıcın madem sen sadece orta ıptalı ve warex yapıyım dıyorsun ugrasma dırek al cut out ıstedıgın yere yerlestır olsun bıtsın mantıgı aynı warexle.

amac ne kı yapıyorsun ben analmadım madem ses ıcın ıstıyorsun yap cut out bıtsın ? warex kulllan araclarda dp sonrası buyutulmus cap ve warex amac gazladıktan sonra sesı kesmek polısle ugrsamamak ıcın madem sen sadece orta ıptalı ve warex yapıyım dıyorsun ugrasma dırek al cut out ıstedıgın yere yerlestır olsun bıtsın mantıgı aynı warexle.

hani yapicak usta ömerim bizim burda nerde yaptircaksin yok saglam bi usta istanbul yakin olsa oraya gelicem bende isin kolayina kaciyorum sona varex takim olsun bitsin istiyorum

Cut out kim yapıyor Ömercan..kaca maloluyor acaba?
Bu arada spoiler işi tamam:)saolasin:)

Geri
Üst Alt