Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ve Silecek...!

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba... Şimdi ben arabayı aldığım gün bu ön cama su iticilerden yaptırdım yağmur camda kalmasın diye... Neyse malum yağmurlar başladı silecekleri çalıştırdığımda gacur gucur lastik sesleri geliyor...
Şimdi bu sorun Tüm Leonlarda kronik bir sorunmudur? Yoksa bendemi var bu sorun yada su itici yüzündenmidir bilemiyorum... Çözüm önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim...

silecekler yeniyken yapıyo bi zaman sonra ses yapmıyo..
araba yeniyken ses yapmazdı ama silecekleri değiştirdim bi süre yaptı şuan yapmıyo..ya kirlendi içleri ya da kauçuğun özelliği soğuk havaların etkisiyle de azaldı..

silecekler yeniyken yapıyo bi zaman sonra ses yapmıyo..
araba yeniyken ses yapmazdı ama silecekleri değiştirdim bi süre yaptı şuan yapmıyo..ya kirlendi içleri ya da kauçuğun özelliği soğuk havaların etkisiyle de azaldı..

Cevap için sağol Hocam... Bende açıkçası Leonların silecek yapısı biraz farklı olduğu için kronik bir sorunmudur diye düşündüm... Hiçbişey değil Camı çizer diye korkuyorum demek zamanla kendine gelecek...

yağmur iticilerin etkisi var düzelir zamanla

yağmur iticilerin etkisi var düzelir zamanla

Eyvallah Hocam sağol... Zaten su iticileri yaptırdığıma pişman oldum şehir içinde pek bir etkisini göremiyorum... Uzun yolda yüksek hızda mutlaka faydası olur ama şehir içinde dur kalk pek bir işe yaramıyor...

silecek ile ilgili :

Geçenlerde kartepedeydim araba birkaç gece kalınca maalum araba kar altında kalmış... Neyse biraz karları temizledim bindim arabaya silecekleri çalıştırdım :çok güzel 2side çalışıyo bi iki daha çalıştırdım (ön camda hala kar varken) sol silecek OK sağ taraf durdu... motorunu mu yaktım silecekmi sıyırdı sigortamı attı fln derken baktım o havada çokta bişi yapamıycam tek silecekle indim aşağı.. servise bıraktım silecek te boyle boyle oldu dedim..

biraz baktılar motormu yanmış diye; yanmamış. servisteki adam: abi sileceğin programı bozulmuş tekrar yüklemek lazım dedi Türkçesi Windows=mavi ekran lütfen reset atın=) 30 lira sıkışmış; aldılar sorun kalmadı..

bu aralar havaların soguklugundandır dıye tahmın edıyorum

Bu arada yeni Leonlarda su itici camlar yokmuki neden gerek duydun kaydırıcıya?arkadaslarında dediği gibi bi süre sonra o ses geçicek fakat illada ben rahatsız oluyorum diosan haftada bi kere 2dk ayır ve sileceğin temas ettiği yerleri(camdaki) bildiğin cila ile bi geç ve iyice yağını al üstübü yada bez ile

Bu arada yeni Leonlarda su itici camlar yokmuki neden gerek duydun kaydırıcıya?arkadaslarında dediği gibi bi süre sonra o ses geçicek fakat illada ben rahatsız oluyorum diosan haftada bi kere 2dk ayır ve sileceğin temas ettiği yerleri(camdaki) bildiğin cila ile bi geç ve iyice yağını al üstübü yada bez ile

Yeni Leonlarda Kendinden Su itici cam olduğunu bilmiyordum?

Geri
Üst Alt