Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ve Silecek...!

kafanıza takmayın bazen geçiyo bazen çıkıyo leonun camını çizemezsiniz ben o kadar toz silmişimdir camlardan çizilmedi ki silecek asla çizmez...

Yine Başladı saçma sapan sesler çıkarmaya artık ne yapacağımı bilmiyorum... 10 Yıllık araba gibi saçma sapan silecek sesi bezdirdi beni...:mad:

Yine Başladı saçma sapan sesler çıkarmaya artık ne yapacağımı bilmiyorum... 10 Yıllık araba gibi saçma sapan silecek sesi bezdirdi beni...:mad:

iticileri bi dönem ben de kullanıyodum..
kullanmaya başladıktan sonra ses yapar oldu, ses yaptıkça daha çok kullandım sonra kış bitti..bu kış yeni silecekler aldım ve bi daha sürmedim..o kimyasal artık her neyse sileceğin özelliğini bozuyo olabilir..

iticileri bi dönem ben de kullanıyodum..
kullanmaya başladıktan sonra ses yapar oldu, ses yaptıkça daha çok kullandım sonra kış bitti..bu kış yeni silecekler aldım ve bi daha sürmedim..o kimyasal artık her neyse sileceğin özelliğini bozuyo olabilir..

Kesinlikle öyle hocam... bin kere pişmanım zaten o su iticileri yaptırdığıma...
Bugün servise götürdüm açtım silecekleri ultra sessiz çalıştı görevlide şaşırdı sorun yok diye araç beni rezil edecek ya :)
Neyse yağmur çamurlu yağıyor lastiklerin arasına girip kurumuştur falan dedi lastikleri çıkardı temizledi bakalım sorun çözüldümü...

benim siliceklerde saçmasapan sesler çıkarıyordu, yakın zamanda bende değiştirme yoluna gittim fakat tam anlamıyla düzeldi diyemem, soğuk havada yeterince esneyemiyor sanırım:mad:

Geri
Üst Alt