Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ve Silecek...!

ArkDaslar on silecek takımını 75 tl ye aldım swf marka. Bu fiyat normalmi bana yüksek geldi

benimki de ötüyor..bir yaptırdım gene ötüyor..
hatta su kaydırıcı da uyguladım ama tekrar uygulama zamanı geldi..suyu kaydırıyr tutmuyor da..sesi engellemedi
ötsmesi ötmemesinden iyidir...MaazAllah

Servistekilerin markasını bilmiyorum ama valeo veya Bosch almakta fayda var..Silbak bile üstündekilerden iyidir diye düşünüyorum fiyatida 40 TL gibi bisey nette var

niye Volvo'da var.. :D :D

aracın aksesuar katalog'unda varsa amenna..
ama bayinin ziebart sonax 3m meguiars vs. diye uyguladığı su itici kaplama dediği şey kısa süreli verimli..ancak kendinden su itici kaplamalı cam diye bir şey ne duydum ne gördüm..

aracın aksesuar katalog'unda varsa amenna..
ama bayinin ziebart sonax 3m meguiars vs. diye uyguladığı su itici kaplama dediği şey kısa süreli verimli..ancak kendinden su itici kaplamalı cam diye bir şey ne duydum ne gördüm..

Volvo'da WRG cam seçeneği var..
araç hareket halindeyken su tutmuyo üstünde..ama ya sadece ön camda ya da ön cam hariç bütün camlarda olabiliyo bu opsiyon..2'sinden biri..yeni de değil 4-5 senesi olması lazım..

tamamen kaydiricidan benim eski aracimda silceklerde tik yokyoktu o kaydiriciyi yaptim bir daha adam olmadi :) yagmur yasin istemiyordum gittim yeni supurgelerden de aldim ama fayda etmedi

keşke servisten alsaydın tarık, ben markayı hiç duymadım, ama belki bilen çok iyi bi marka diyen çıkar inş.

Cihan swf valeonun bir markası iyi kalitesi memnunum ama biraz kazık geldi bana aslında en iyi silecek Bosch aerotwin Leon için 990s diye bir kodu var

Geri
Üst Alt