Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ve Silecek...!

yeni leon camları su iticili miymiş :rolleyes: yok canım daha neler, böyle bişey olsa opsiyon koyar bi dünya TL yazarlardı şaşırmayın yahu alt tarafı Leon :D

Hahahaha takdir ettim..mercedeste bile su iticili cam opsiyonu dahi yok..seatta standart su iticili cam varmış...
aracı satarken ne yalanlar söylemiş satış danışmanı...

yağmur itici yerine camlara cila sürün harika oluyor sesi zamanla kesicektir çok soğuklardan dolayı da yapabilir....

Hahahaha takdir ettim..mercedeste bile su iticili cam opsiyonu dahi yok..seatta standart su iticili cam varmış...

niye Volvo'da var.. :D :D

araç satış danışmanından alınmadı maalesef,hediye geldi diyelim..nedense 4.5senedir camlarım su tutmuyo yani aynı kaportadaki pasta yemiş misali kayıp gidiyo su.belkide ilk çıkan Leonlar böyle arızalı he?:cool:

Ben daha buğun yenı orjınal sılecek aldım alanyadayım ve yağmur vardı bugun calıştı ama hıc ses yapmadı bılgınıze

bende bi cila sürdüm camlara, sular nokta nokta kalıyor ve birleşip bulanık cam yapmıyor hatta kendim uyguladım butun camlara özellikle arka camda farkettim silecek çalışınca o yüzey zamanla kayboluyor ama silecek değmeyen yerde su kalmıyor 18TL aldım büyükte bir kabı var

başlarda benimkide ötüyordu, şimdi ses yok.

bende bi cila sürdüm camlara, sular nokta nokta kalıyor ve birleşip bulanık cam yapmıyor hatta kendim uyguladım butun camlara özellikle arka camda farkettim silecek çalışınca o yüzey zamanla kayboluyor ama silecek değmeyen yerde su kalmıyor 18TL aldım büyükte bir kabı var

:eek:key:

Geri
Üst Alt