Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon ve Leonita=AŞK

Konu, 'Mizah' kısmında leonita tarafından paylaşıldı.

1. leonita

leonita FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

149
    103
    0
    Leon u tanıdığımda yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldı, karanlık dağıldı, umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı.Sabah olsun diye odaları arşınladığımı gecelerin bitmesini istemiyorum artık. Çünkü sen varsın leo. Seni yaşamak istiyorum.Yaşadıkça çoğalacaksın. Sonsuz bir keşfe çıkacağım seninle. Her gün yepyeni şeyler bulacağım sende keşfetmekten, seni öğrenmekten hiç bıkmayacağım.Yastığa başıma koyup gözümü kapadığım da içimi sonsuz bir huzur kaplayacak biliyorum. Aylardır uyuyamadığım uykuları bir çırpıda uyuyacağım. Yürek çarpıntılarıyla dolu karanlık saatler bitecek. Gecemi de gündüzümü de sen dolduracaksın. Senden öncesine ait ne varsa hepsini döktüm denize. Kimselere vermeye kıyamadığım maviyi getirdim sana, al ve yerleştir o yüreğine.
    Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.
    Her sabah yeni güne değil, mutluluğa uyanacağım. Her sabah bütün hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izleyeceğim.

Sen benim için bir şanssın.Umarım benım olacaksın. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun değerini bilmek gerek. Ve ben, Hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım. Bir öyküsün sen artık hep yazılacak ama sonu hiç gelmeyecek bir öykü.
    GELECEK OLAN LEONU’MA….!:)

Bunu beğendi. 9 kişi bunu beğendi.
  2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Leon için bu kadar sözün yazıldığına ilk kez şahit oldum. nasıl bir aşksa bu.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  3. leonita

149
    103
    0
    Bendeki aşkın tanımı leon'dur..Kimseye sarfetmediğim tüm kelimelerim ve sevgi dolu sözcüklerim ona feda..Oyüsden sabırsızlıkla onun BENİM olacagı günü bekliyorum:)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Yildiz sunu ikikez okudam yemin ederim leonumu vericem sana yeter uzme beni ;)

5. leonita

149
    103
    0
    ceylo eyvallah bılırım verırsın:) ama aşk bu kardeş napalım? babamada benı boyle gördükçe gözleri yaşarıyor:)ama hala ikna degıl cruzeyı satmakta:muahaha:

6. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Sende böyle bir leon aşkı olduğu sürece baban daha fazla direnemez herhalde :)

7. DİKKAT

DİKKAT Misafir

☺☺☺ hayirlisi ama gercekten üzldüm

8. leonita

149
    103
    0
    Ben üzülmüyorum ceylom sende üzülme..aşktan vazgecmeyiz bız yüregımız delıkanlı yawrum.heleki söz konusu leonsa..:)babam fazla direnemicektir:)

9. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Aynen bir leon bir leona demiski gel beraber fr olalim ceylo

10. mertelitas

mertelitas SCW Üyesi

283
    81
    28
    #direnbaba :seat

Sayfayı Paylaş