• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon ve Leonita=AŞK

leonita

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
19 Tem 2013
Mesajlar
149
Beğeniler
103
Yaş
29
#1
Leon u tanıdığımda yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldı, karanlık dağıldı, umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı.Sabah olsun diye odaları arşınladığımı gecelerin bitmesini istemiyorum artık. Çünkü sen varsın leo. Seni yaşamak istiyorum.Yaşadıkça çoğalacaksın. Sonsuz bir keşfe çıkacağım seninle. Her gün yepyeni şeyler bulacağım sende keşfetmekten, seni öğrenmekten hiç bıkmayacağım.Yastığa başıma koyup gözümü kapadığım da içimi sonsuz bir huzur kaplayacak biliyorum. Aylardır uyuyamadığım uykuları bir çırpıda uyuyacağım. Yürek çarpıntılarıyla dolu karanlık saatler bitecek. Gecemi de gündüzümü de sen dolduracaksın. Senden öncesine ait ne varsa hepsini döktüm denize. Kimselere vermeye kıyamadığım maviyi getirdim sana, al ve yerleştir o yüreğine.
Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.
Her sabah yeni güne değil, mutluluğa uyanacağım. Her sabah bütün hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izleyeceğim.


Sen benim için bir şanssın.Umarım benım olacaksın. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun değerini bilmek gerek. Ve ben, Hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım. Bir öyküsün sen artık hep yazılacak ama sonu hiç gelmeyecek bir öykü.
GELECEK OLAN LEONU’MA….!:)
 

leonita

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
19 Tem 2013
Mesajlar
149
Beğeniler
103
Yaş
29
#3
Bendeki aşkın tanımı leon'dur..Kimseye sarfetmediğim tüm kelimelerim ve sevgi dolu sözcüklerim ona feda..Oyüsden sabırsızlıkla onun BENİM olacagı günü bekliyorum:)
 

leonita

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
19 Tem 2013
Mesajlar
149
Beğeniler
103
Yaş
29
#5
ceylo eyvallah bılırım verırsın:) ama aşk bu kardeş napalım? babamada benı boyle gördükçe gözleri yaşarıyor:)ama hala ikna degıl cruzeyı satmakta:muahaha:
 

leonita

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
19 Tem 2013
Mesajlar
149
Beğeniler
103
Yaş
29
#8
Ben üzülmüyorum ceylom sende üzülme..aşktan vazgecmeyiz bız yüregımız delıkanlı yawrum.heleki söz konusu leonsa..:)babam fazla direnemicektir:)
 
Üst Alt