Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ve Leonita=AŞK

leonita

Forumdan Uzaklaştırıldı
Leon u tanıdığımda yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldı, karanlık dağıldı, umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı.Sabah olsun diye odaları arşınladığımı gecelerin bitmesini istemiyorum artık. Çünkü sen varsın leo. Seni yaşamak istiyorum.Yaşadıkça çoğalacaksın. Sonsuz bir keşfe çıkacağım seninle. Her gün yepyeni şeyler bulacağım sende keşfetmekten, seni öğrenmekten hiç bıkmayacağım.Yastığa başıma koyup gözümü kapadığım da içimi sonsuz bir huzur kaplayacak biliyorum. Aylardır uyuyamadığım uykuları bir çırpıda uyuyacağım. Yürek çarpıntılarıyla dolu karanlık saatler bitecek. Gecemi de gündüzümü de sen dolduracaksın. Senden öncesine ait ne varsa hepsini döktüm denize. Kimselere vermeye kıyamadığım maviyi getirdim sana, al ve yerleştir o yüreğine.
Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.
Her sabah yeni güne değil, mutluluğa uyanacağım. Her sabah bütün hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izleyeceğim.

Sen benim için bir şanssın.Umarım benım olacaksın. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun değerini bilmek gerek. Ve ben, Hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım. Bir öyküsün sen artık hep yazılacak ama sonu hiç gelmeyecek bir öykü.
GELECEK OLAN LEONU’MA….!:)

Bendeki aşkın tanımı leon'dur..Kimseye sarfetmediğim tüm kelimelerim ve sevgi dolu sözcüklerim ona feda..Oyüsden sabırsızlıkla onun BENİM olacagı günü bekliyorum:)

Yildiz sunu ikikez okudam yemin ederim leonumu vericem sana yeter uzme beni ;)

ceylo eyvallah bılırım verırsın:) ama aşk bu kardeş napalım? babamada benı boyle gördükçe gözleri yaşarıyor:)ama hala ikna degıl cruzeyı satmakta:muahaha:

Sende böyle bir leon aşkı olduğu sürece baban daha fazla direnemez herhalde :)

Ben üzülmüyorum ceylom sende üzülme..aşktan vazgecmeyiz bız yüregımız delıkanlı yawrum.heleki söz konusu leonsa..:)babam fazla direnemicektir:)

Geri
Üst Alt