Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ve aramizdaki ask

-657li-

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba arkadaslar ;)

Sonunda uzun zamandir bekledigim an geldi ve leonuma kavustum.. ama size de az bozuk degilim acikcasi siz bu arabanin bu kadar guzel oldugunu hic anlatmamistiniz ;) bekledigimin hayal ettigimin cok otesinde bisey bu ya ben bu kadar guzel oldugunu tahmin etmiyodum... walla boyle bi araca sahip olmakla ne kadar sansli oldugunuzu bilemezssiniz.. aracin sessizligi ayaklarinin altindaki gucu ic donanimlari ve opsiyonel ozellikleri tek kelimeyle mukemmel..

Iyiki varsin Leon ve iyiki benimsin:)

Ve sonunda artik bende aranizdayim cok sukur...

Saygilarimla...

Murat

Aracın hayırlı olsun kullandıkça dahada zevk alcaksın artık buluşmalara gelirsin birde sticker yapıştırdıkmı olay tamammdır dadından yenmez valla

Beni EDS'ler İYİ Tanır

başka araçtan leona geçince kral dairesine gelmiş gibi oluyor.
sessizliği ve tümseklerde yumuşak geçişi, direksiyonun adeta kendi kendine dönmesi(köpürtmesi:p
leon varken hala aşk acısı çekenler var:D

Aracın hayırlı olsun güle güle kullan kaza bela görmesin en kısa sürede organizasyonlara bekleriz

Hayırlı olsun kardeşim... Zevkle güle güle kullan aracını... her geçen gün daha da aşık olacaksın... :)

Tekrar merhaba arkadaslar ;)

Sonunda uzun zamandir bekledigim an geldi ve leonuma kavustum.. ama size de az bozuk degilim acikcasi siz bu arabanin bu kadar guzel oldugunu hic anlatmamistiniz ;) bekledigimin hayal ettigimin cok otesinde bisey bu ya ben bu kadar guzel oldugunu tahmin etmiyodum... walla boyle bi araca sahip olmakla ne kadar sansli oldugunuzu bilemezssiniz.. aracin sessizligi ayaklarinin altindaki gucu ic donanimlari ve opsiyonel ozellikleri tek kelimeyle mukemmel..

Iyiki varsin Leon ve iyiki benimsin:)

Ve sonunda artik bende aranizdayim cok sukur...

Saygilarimla...

Murat
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...
biraz aşk acısı çek istedik...:D:D

Oyle bole degil icim icime sigmio abi:) yakinda hanim kiskancak die korkuom walla :D

Guzel yorumlariniz ve dilekleriniz icin saolun arkadaslar Allah hepimize kazasz belasz surusler nasip etsin...

Geri
Üst Alt