• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon ve aramizdaki ask

-657li-

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba arkadaslar ;)

Sonunda uzun zamandir bekledigim an geldi ve leonuma kavustum.. ama size de az bozuk degilim acikcasi siz bu arabanin bu kadar guzel oldugunu hic anlatmamistiniz ;) bekledigimin hayal ettigimin cok otesinde bisey bu ya ben bu kadar guzel oldugunu tahmin etmiyodum... walla boyle bi araca sahip olmakla ne kadar sansli oldugunuzu bilemezssiniz.. aracin sessizligi ayaklarinin altindaki gucu ic donanimlari ve opsiyonel ozellikleri tek kelimeyle mukemmel..

Iyiki varsin Leon ve iyiki benimsin:)

Ve sonunda artik bende aranizdayim cok sukur...

Saygilarimla...

Murat

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Aracın hayırlı olsun kullandıkça dahada zevk alcaksın artık buluşmalara gelirsin birde sticker yapıştırdıkmı olay tamammdır dadından yenmez valla

Beni EDS'ler İYİ Tanır

psyc54

Kayıtlı Üye
başka araçtan leona geçince kral dairesine gelmiş gibi oluyor.
sessizliği ve tümseklerde yumuşak geçişi, direksiyonun adeta kendi kendine dönmesi(köpürtmesi:p
leon varken hala aşk acısı çekenler var:D

memet_one

VİP Üye
Administrator
Aracın hayırlı olsun güle güle kullan kaza bela görmesin en kısa sürede organizasyonlara bekleriz

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun kardeşim... Zevkle güle güle kullan aracını... her geçen gün daha da aşık olacaksın... :)

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Tekrar merhaba arkadaslar ;)

Sonunda uzun zamandir bekledigim an geldi ve leonuma kavustum.. ama size de az bozuk degilim acikcasi siz bu arabanin bu kadar guzel oldugunu hic anlatmamistiniz ;) bekledigimin hayal ettigimin cok otesinde bisey bu ya ben bu kadar guzel oldugunu tahmin etmiyodum... walla boyle bi araca sahip olmakla ne kadar sansli oldugunuzu bilemezssiniz.. aracin sessizligi ayaklarinin altindaki gucu ic donanimlari ve opsiyonel ozellikleri tek kelimeyle mukemmel..

Iyiki varsin Leon ve iyiki benimsin:)

Ve sonunda artik bende aranizdayim cok sukur...

Saygilarimla...

Murat
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...
biraz aşk acısı çek istedik...:D:D

-657li-

Kayıtlı Üye
Oyle bole degil icim icime sigmio abi:) yakinda hanim kiskancak die korkuom walla :D

Guzel yorumlariniz ve dilekleriniz icin saolun arkadaslar Allah hepimize kazasz belasz surusler nasip etsin...

Üst Alt