Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

Ya benim merak ettiğim şu var.kendimiz bağlayıp bunları açsak aracın garantisine bir etkisi olur mu ve de 2011 araçların hepsinde bu özelliklerin tümü açılabilir mi?

Bu özellikleri açman gidip servise ben araca bağlandım demediğin sürece problem olmaz ancak şuda var ki yetkisiz bir şekilde aracın direk beynine müdahele ediyorsun olası bir yanlışlık yapman durumunda sorun yaşayacağın kesin bu tür mod olayları risklidir

Levent abi bu kodları yeni güncel kasa ibiza altea vs yapamazmıyız sadece leonamı uyuyor?

Bu özellikleri açman gidip servise ben araca bağlandım demediğin sürece problem olmaz ancak şuda var ki yetkisiz bir şekilde aracın direk beynine müdahele ediyorsun olası bir yanlışlık yapman durumunda sorun yaşayacağın kesin bu tür mod olayları risklidir

vag.com da o tarz rısklı durumlara el atabılcek kadar ozgurluk de yok abı en fazla var olan ozellıgı kapar bılmeyen bırı :)

benim elime verirsen o kabloyu araba olduğu yerde kalır abi :D

yok bsy yapamazsın zaten motorla ılgılı bsy yapamıyosun vag.comda yazabılme ozellıgı yok o bolge ıcın,arabanın boyle ıvır zıvır yonlerını kurcalayabılyosun :)

siparişi verdim inşllh gelir:D
yalnız levent bey 30$ ürünün kendisi kargo ne kadar tutuyo

hayırlı olsun :) Vag.com konusunda forum yeterınce bılınclenmeye basladı artık herkes sorun oldumu hata kodunu paylasır forumda arabamda kırmızı ısık yandı ne oldu acaba demez:D

Geri
Üst Alt