Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

Ankara'da özellik açma konusundan yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Ankara'da özellik açma konusundan yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Bende ankaradayım Golf 4 de vag com ile baya ugrastım ama tabiki şimdikilere göre çok çok kısıtlıydı :) leon'a geçince pek dokunmuyorum açıkcası işin ehli olursa bende yardım isteyebilrim :)

Merhaba. İstanbul Avrupa yakası vag konusunda yardımcı olabilecek var mi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selamlar,

dün ki tatili fırsat bilip sanayi yolunu tuttum, klima bakımım vardı, o arada dolanan bir adam vardı, kodlama işi yapıyormuş. rica ettim, sağolsun tüm özellikleri açtı.

benim için en önemlisi kadran selamlamaydı, makyajlı kasa da olmuyor diye biliyordum. ( enderin sitesinde öyle yazıyor ) denedik oldu. harici olarak sellektör yaptığın zaman sislerin sönmesini falan aktif ettik. ancak amerikan işi olmadı. sağlık olsun dedik, önemli olan kadran selamlamaydı. :)

Bu olayın amacı tüm fonksiyonların çalıştığını kontrol etmek olsa da benim için önemli olan, kontağı ilk açıştı iblerin sona vurup gelmesiydi. :D

hazır o arkadaşı bulmuşken her şeyi de sordum, mk2 makyajlı için aklında soru işareti olanlara yardımcı olabilirim.

hayırlı işler, bol güneşler..

Aliexpress'ten kaliteye ve fiyata göre farklı bütçelerde birkaç ürün önerebilir misiniz ? Ufak tefek kurcalamak istiyorum. Bir de muayene yaklaşıyor, sinyalleri kapatmam gerekecek, alıştırma yapayım o zamana kadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aliexpress'ten kaliteye ve fiyata göre farklı bütçelerde birkaç ürün önerebilir misiniz ? Ufak tefek kurcalamak istiyorum. Bir de muayene yaklaşıyor, sinyalleri kapatmam gerekecek, alıştırma yapayım o zamana kadar.

Yapacağın işleme göre, ürün kalitesine ve ürünün yapabildiği işlemlere göre ve yine aracın modeline farklı seçenekler var. tek sürümde kalan çin çakması vag com 17.1.3 son sürümdür ve şuan en günceli budur, aracın modeline göre 2016 için 16.8 ve 2015 için 15.7 gib eski sürümler de olabilir, şimdilik geçici olarak işini görür...

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

uzun vadeli sonraki araçlarda da kullanayım ömürlük kaliteli bir şey olsun diyorsan güncellenen avrupa kablo alırsın ve her zaman son sürümde kullanırsın, çin malı gibi sınırlı kodlama yapmaz ve tek sürümde kalmaz. araca kodlama adaptasyon vb. birçok işlemi de sadece kendi aracında değil her model vag gurubu araçta sorunsuz yaparsın...

VAG COM 17.1.3 VAGCOM-ÇİN MALI DEĞİL GÜNCELLENEBİLİR AVRUPA ÜRÜN - Araç Arıza Tespit ve Elektronik Test, Ölçüm Cihazları sahibinden.com'da - 429650608

Yapacağın işleme göre, ürün kalitesine ve ürünün yapabildiği işlemlere göre ve yine aracın modeline farklı seçenekler var. tek sürümde kalan çin çakması vag com 17.1.3 son sürümdür ve şuan en günceli budur, aracın modeline göre 2016 için 16.8 ve 2015 için 15.7 gib eski sürümler de olabilir, şimdilik geçici olarak işini görür...

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

uzun vadeli sonraki araçlarda da kullanayım ömürlük kaliteli bir şey olsun diyorsan güncellenen avrupa kablo alırsın ve her zaman son sürümde kullanırsın, çin malı gibi sınırlı kodlama yapmaz ve tek sürümde kalmaz. araca kodlama adaptasyon vb. birçok işlemi de sadece kendi aracında değil her model vag gurubu araçta sorunsuz yaparsın...

VAG COM 17.1.3 VAGCOM-ÇİN MALI DEĞİL GÜNCELLENEBİLİR AVRUPA ÜRÜN - Araç Arıza Tespit ve Elektronik Test, Ölçüm Cihazları sahibinden.com'da - 429650608

Gizli özellikleri ufak tefek kurcalayasım var. Aracım 14 model leon. Güncellenebilen kabloyu gönül ister tabi ama benim için gereksiz olur diye düşünüyorum. Olmuşken gene en güncel güncellenemeyen kablo mantıklı gözüküyor. Tabi bu kabloların kullanımı sınırlı diyosunuz, yapmaya çalıştığım gizli özelliklerde bana sıkıntı çıkarırsa o zaman verilen para pişmanlığa dönüşür.

Geri
Üst Alt