Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon usb hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alper.06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

2011 leon var bende bugün usb yi taktıktan sonra aşağıdaki gibi bir hata almaya başladım ve usb yi okumadı sorun nedir acaba bilen varmı.

media in device not supported hata yazıyor

Arkadaşlar merhaba

2011 leon var bende bugün usb yi taktıktan sonra aşağıdaki gibi bir hata almaya başladım ve usb yi okumadı sorun nedir acaba bilen varmı.

media in device not supported hata yazıyor
usb yi fat32 olarak biçimlendirin düzelir.cihaz medya desteklemiyor demiş türkcesi :) demekki medya demek usb deki müzik ya da klip dosyası formatı farklı,cihazına uygun olmayabilir.cihazın desteklediği formattan atacaksınız... başka usb deneyipde olmadıysa gene demekki fat32 biçimlendirme istiyor :)

Son düzenleme:
olmadı 3 ünede nfts olarak biçimlendirin .nfts olursa görür gibime geliyor tamamen usb formatıyla alakalı bir durum

Kusura bakmayın anca cevap veebildim FAT 32 ye çevirdim çalıştı cevaplarınız için teşekkür ederim

usb düzeldiğine göre bende kapıya kilit vuram hortlamasın sonra :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt