Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon umu satıyorum... 2012 Ibiza 1.2TSI 105HP DSG Copa Plus....

40.000 tl ibizaya vermem severek kullanıyorum ama çok daha güzel araçlar var alınacak hem performasnlı hemde yakıt açısından düşük

40000 tl verdikten sonra kesinlikle dizel bir otomobil alırdım ancak yılda ne kadar yol yapıyorsunuz bilemiyorum dsg de 1.2 tsi sağlam benzin yakıyor sehir içi 9 lt civarında bilginize

5000TL daha kasar, polo 1.6tdi dsg alınabilir, otomatik şart değilse, Leon 1.2 tsi 42.000TL , eski Leon nunuzdan sonra Ibiza ufak gelmesin?

Cupra boca falan olmadığı sürece ben leonu satıp ibiza almam. Yukarıda da yazıldığı gibi otomatik şartı yoksa leon 1.2 daha mantıklı.

40000 gibi bir rakam .. uygun seçenek dizel araç olmasında yarar var .. dsg de rahatlık açısından güzel .

Arkadaşlar, yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum... Leon umu satmamın nedeni memnun olmadığım değil... aksine çok ama çok seviyorum... şehir içinde birazcık içiyor benzini... şehirler arasında yakıtı çok iyi full depo ile inanmazsınız belki ama 850-900km yol yapıyorum. sürekli 97 kullanıyorum bir kez kazara 95 oktan koydu pompacı yemediği fırça kalmadı benden ( bu arada benzini hep aynı yerden alırım)... eşim alışamadı buna bitürlü arkası çok yüksek geri giderken problem oluyor diyor... asıl niyetim leon 1.6 tdi dsg almak istiyordum ama baktım ki fiyatlar uçuk 2011 i 53.400TL, 2012 si 55.400TL. 1.2 tdi dsg ibiza da yok... mecburen küçük motorlu olması tsi olması ve en önemlisi de eşim için dsg olması açısından seçimimi Ibiza 1.2TSI 105hp DSG Copa Plus tan yana yaptım... Hepinize sevgiler...

Geri
Üst Alt