Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon' uma SCW stikeri TAKMAYACAĞIM

Bravo:eek:key: başarıların devamını diliorum:)

Bol şanslar,inşallah istediginiz sonucları alırsınız;)

MaşeAllah ne güzel..yarış kazanmasada da olur önemli olan harika bir uğraşının olması..şimdiden sosyal bir çevre edinmesi..farklı arkadaşlar her çocuğun konuşturğu konuların dışında konuşuyor olması bile şu an barşarıdır..o şimdiden farklı olmuş durumda..
Tebrik ederim ..nazar değmesin inşeAllah

başarılarının devamını dilerim daha iyi yerlere gelmeside an meselesi tebrikler

Maşallah Maşallah gerçekten çok imrendim bende gerçekten batuhan kardeşime helal olsun inşallah onu ilerde daha iyi yerlerde görürüz inşallah sanada gerçekten helal abi her babanın yapçagı bişey degil :)))

Acikcasi boyle bir oglum olsun isterdim.. Eminim cok basarili olacak.. Bakislarindaki rahatliktan belli:)

Ne anneler babalar var yahu:(:(:(

Çok karting yapmak istedim. Yaptırmadılar..:kizgin:

Bacanak öncelikle sana yapmış olduğun bu özverili çalışmadan dolayı tebrik ve takdir ediyorum ardından canım yiğenim Batuyu çok çok öpüyorum dualarımız hep onunla bu Şanlı Bayrağımızı Uluslararası arenada dalgalandıracağına ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine hiç şüphem yok. Başarılar sana Batu...

Geri
Üst Alt