Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon uma Boya Koruma VE Kaput Filmi

cancancan

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ve abiler bugün biraz kaynak ve zamanımı aracıma ayırdım boya korumayı vatan caddesinde historia da yaptırdım tamamen meguiars ürünleriyle saolsun ustada çok yardımcı oldu ve işçiliğini beyendim bundan önce 3 farklı yerde yaptırmıştım boya koruma eski araclarımla onların arasında en iyisiydi. ilk önce garajda kedilerin çeşitli yerlere bıraktığı çizikleri en ince pasta ve cilayı karıştırarak çizikleri aldı sonrasında boya koruma uygulamasını gercekleştirdi. sonrasında şirinevlerde pratik otoda full kaput filmi cektirdim zaten oranın namını çoğu kişi bilir adamların işçiliğine söz bulamadım.IMG_1483.jpgIMG_1475.jpgIMG_1480.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_1480.jpg
    IMG_1480.jpg
    82.9 KB · Görüntüleme: 190
  • IMG_1475.jpg
    IMG_1475.jpg
    93.1 KB · Görüntüleme: 191
  • IMG_1477.jpg
    IMG_1477.jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_1483.jpg
    IMG_1483.jpg
    88.6 KB · Görüntüleme: 191
hayırlı olsun guzel parlamıs tabı ısıkların etkısı cok buyuk :)

Gerçekten çok güzel olmuş.İyi günlerde kullanman temennisiyle...

öncelikle iyi günlerde kullanın
ama şunu belirtmek isterim gördüğüm kadarıyla ön kaputa komple kaplama yaptırmışsınız gibi geldi. aslında bunu pek önermezler... sonuçta arabanın bir darbe esnemesi var siz bunu yaptırmakla bu esnemeyi değiştiriyorsunuz. bunu yapan büyük firmalar genelde 45-65 cm arasında kaplama yapıyorlar. bunuda bir programda ve gitmiş olduğum bir firmada öğrendim.

Hayırlı olsun cancanım güle güle kullan..

Geri
Üst Alt