Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon uma Boya Koruma VE Kaput Filmi

hayırlı olsun güle güle kullan resimlerde güzel duruyor,,,

güle güle kullan gıcır gıcır olmuş. bende kaputu kaplatmak istiyorum çok taş izi oluşmuş.karbon kaplamak istemiyorum, siyah kaplamada da arabayla renk farkı olabilirmi diye düşünüyorum.

arkadaşlar ve abiler bildiğiniz üzere boya koruma vs. yaptırmıştım şimdi ise aracımın boyasını şu ürünlerle korumaya çalışıyorum biraz maliyetlidir fakat gönül rhatlığıylada kullanabilirisniz.
images.jpgimages1.jpgimagesCAO9TMOK.jpg
Meguiar's Türkiye Online Alışveriş

Ultimate Wash & Wax Köpüklü Boya Koruyucu Şampuan 1.42lt. - Yıkama
Water Magnet™ Mikrofiber Kurulama Bezi 55 x 76 cm. - Kurulama Ekipmanları
http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?3_20&products_id=80
Çok reklam işimi oldu bilmiyorum. eğer öyleyse konuyu kapatabilir SCW yöneticilerimiz.

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 44
  • images1.jpg
    images1.jpg
    4.9 KB · Görüntüleme: 44
  • imagesCAO9TMOK.jpg
    imagesCAO9TMOK.jpg
    2.2 KB · Görüntüleme: 44
arkadaşlar ve abiler bildiğiniz üzere boya koruma vs. yaptırmıştım şimdi ise aracımın boyasını şu ürünlerle korumaya çalışıyorum biraz maliyetlidir fakat gönül rhatlığıylada kullanabilirisniz.
Ekli dosyayı görüntüle 9579Ekli dosyayı görüntüle 9580Ekli dosyayı görüntüle 9581

http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?3_20&products_id=80
Çok reklam işimi oldu bilmiyorum. eğer öyleyse konuyu kapatabilir SCW yöneticilerimiz.

Koruma ürünlerine bişey diyemem ama uzun zamandır organizasyonlarda yoksun cancanım nerelerdesin sen??

Ekli dosyayı görüntüle 9579Ekli dosyayı görüntüle 9580Ekli dosyayı görüntüle 9581

Mikrofiber Yıkama Eldiveni - Yıkama Ekipmanları
can zaten bunlar herkes tarafından bilinen ürünler sorun deil

Bilinen ürünler bilinen markalar reklama girmez..Doğuş oto,sahibinden.com gibi vs..

can can 24 şubat kahvaltıda ismini göremedim hadi hadi yaz bakalım listeye adını hııııııııı

historia'da kaça mal oldu tamamı , çizikleri giderdiğini okuyunca benim aracımda bebelerin bırakmış olduğu birkaç çizik var kapttırmam gerekiyor bnlarıda

Geri
Üst Alt