Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon um

benim bis te var polis bişe demiyor:) ama ruhsata işletmek gerekli diye biliyorum

düzgün bakınca düzgün duruyor yiğit yamuk bakma yeter :D
sağol özgür ve şekerim :D

o zaman ilk görüşmemizde şeriti nerden aldığını hangi renkler olduğunu söylersin Yılmaz abi.. :D :D
velakin çift renk olduğu için ruhsata işletmene gerek var galiba Yılmaz abim..

o zaman ilk görüşmemizde şeriti nerden aldığını hangi renkler olduğunu söylersin Yılmaz abi.. :D :D

yiğit sana kırmızı yolcu tarafına daha yakın ve yılmaz abin şeritten daha ince olanı :D

valla bugün ufak bir gezdim bişi olmadı bakalım yarın neolur :D ama buncacık şerit için bişey diyeceklerini sanmam yada sök derler bunları :D

rentelde bi ara beyaz leon vardı çift şeritli body kitli oda çok hoş olmuştu ama yılmaz ağbininki farklı oldugundan bence daha güzel birazda fark yaratmak gerek;)

buncacık dediğin şerit uzaktan en az 10cm gibi Yılmaz abi.. :D :D

evet 10 cm zaten :D

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

rentelde bi ara beyaz leon vardı çift şeritli body kitli oda çok hoş olmuştu ama yılmaz ağbininki farklı oldugundan bence daha güzel birazda fark yaratmak gerek;)

görkem öyle yapacaktım ama tavanın 2. şeridi yamuk olunca buna döndüm :D

Geri
Üst Alt